1. 1.
  orospu çocukluğunun tanımını baştan yazdıracak derecede sefil bir orospu çocuğu. fetoşun boklu donunu yalayangillerden, karısını katalogdan seçen maklubeci piç.

  bu hain orospu evladı, kevaşe anasını fetoşun altına yatıran bıyığını siktiğimin şakirt piçi ''nordic monitor'' adlı bir internet sitesinin sahibi. bu site üzerinden libya'da, suriye'de veya başka ülkelerde görev yapan mit personellerinin kimliklerini afişe ediyor, resimlerini paylaşıyor. nereden eline geçtiği meçhul mit evraklarını paylaşıyor, yurt dışındaki fetöcülere de bir yandan ''kaçın, mit ananızı sikmeye geliyor'' diye uyarıda bulunuyor.

  bakın dostlar, bu fetullahçı piçlerin kendilerini muhalif olarak göstermelerine kanmayın. bu ağlak suratlı ibnenin müritleri türkiye cumhuriyeti'ne düşmandır. bunlar taptıkları amerika'ya, allahları olan cia'e hizmet ederler. twitter'da falan tayyip eleştirisi yapan fetö'cü katalog mahsullerinin muhalif gibi görünmelerine bakmayınız. en hakiki atatürk düşmanı kendileridir bunların. fetoş ibnesinin atatürk'ten nefret ettiğini unutmayın.

  tayyip gider başkası gelir, devlet bizimdir. bu it soylarına bir karış mezar toprağı bile yok bu ülkede.

  bu soysuz, vatansız, devletsiz, bayraksız ibnenin twitter hesabı şudur: https://twitter.com/abdbozkurt
  1 ... gakgos
 2. 2.
  Vay orospu çocuğu bir şakirti 50 metreden farkeden biri olarak şakirt tipi kesinlikle var hain oç ulan bunları kim soktu devletin içine.

  Tarikat ve cemaatler kanser ücresidir derhal kesilip atılmalılar devletin ayağına pranga bunlar.
  1 ... karton toplayan cocuk
 3. 3.
  “nereden eline geçtiği meçhul mit evrakları”

  şaka mısınız kardeşim siz? adamlar kozmik odaya girdiler akp ile el ele mit evrakları diyorlar hala.

  nasıl olacak, aynı yatakta yattığı hükümet sayesinde.
  ... mcmlxxxvii