bugün

(bkz: transseksüel sporcuların kadın sporunu mahvetmesi)'nin son örneği.

bakınız şu fotoğraf;
görsel

fotoğrafta sol taraftaki yüzücü, rakiplerine fark atarak şampiyon olan trans birey lia thomas.

fotoğrafın solunda ise, trans yüzücü tarafından hakları yenilen 2, 3 ve 4. sırayı paylaşan gerçek kadın yüzücüler.

erkek olarak doğup büyümüş olan lia thomas, erkek olarak katıldığı yarışmalarda ancak ve ancak 462. olabilmiş.

462 ulan 462...

yani hiç deniz görmemiş bir kürdü suya at, o da 461. olur illa ki, ama bu lia thomas 462. olmuş.

sonra çakallık yapmış, amerika'da (bkz: declared gender) diye bir olay var.

nedir bu declared gender?
örneğin bir erkek kendini kadın olarak tanımlıyorsa bu declared gender'e göre kadın kabul ediliyor.
bir kadın da kendini erkek olarak beyan ediyorsa erkek kabul ediliyor.

yani kimse aç lan göster çükünü demiyor, çünkü diyemiyor.

hal böyle olunca, lia thomas; "ben kadınım, vallahi billahi allah çarpsın ki kadınım" deyince, hooop kadın kategorisinde müsabakalara dahil olmuş ve turnuva boyunca tüm şampiyonluk madalyalarını toplamış...

eee?
şimdi hak mı adalet mi bu?

bizi dışlamayın, bizi yok saymayın, bize haklarımızı verin diyen trans bireyler, size soruyorum.

bu hak mı adalet mi?

ulan ortalama bir erkekten daha iri fizikli biri sırf "ben kadınım" dediği için kadınlar arası müsabakalara katılıyor ve şampiyon oluyor.

işin vahim yanı, bu transın ardından 2., 3. olan sporcular da bu duruma ses çıkarmıyor, kabullenip onu destekliyorlar.

dünya her geçen gün daha da saçma, daha da boktan bir yer olmaya devam ediyor.
Bu işler gerçekten çok saçma bir hal almaya başladı. Bunun Neresi adil ve eşitlikçi şimdi?
Ulan millette ne trolar var madalya alıyor birinci oluyor.

Bizimkiler ağızlarında jilet çevirsin.