bugün

ben yaptım bunu. vallahi bak.
(bkz: ilk entrysi görünmeyen başlıklar)

centilmenlik ve iyi niyet öğrenmek isteyenin gerçekleştirebileceği aktivite. belki biraz objektif yorum yaparsınız izledikten sonra, insanlara farklı takımı tuttuğu için saldırmaktan vazgeçersiniz.
yirmilerinde daha ya.
şurada sadece kendi yazdığımı görüyorum ve diğer yazılanları göremiyorum. ama kuvvetle muhtemel şuursuz bir fenerbahçe/ beşiktaş fanatiği olduğunu, kulübü hakkında özeleştiri yapmadığını, galatasaray düşmanlığı yaptığını tahmin ediyorum bu kişilerin.
kendi hatalarına bakmayan ve ters psikoloji yapıp beni tiye alarak kendi yanlışlarını örten bu kişilere ayıracak ne zamanım var ne de sabrım. asla da olmayacak.
tanım: keyifli bir eylemdir. iyi futbol izlemek için bahanedir.
hala hakkında sadece kendi yorumumu gördüğüm aktivite.
soru 1: ben manyak mıyım ki önüme geleni donuzlayayım ?
cevap 1: değilim.
soru 2: ben kimleri donuzluyorum ?
cevap 2: abartan, şuursuz fanatilik yapan, troll, kötü niyetli yazarları donuza ekliyorum.
bakın arkadaşlar, kim olduğunuzu bilmesem de sırf galatasaray' ı sevdiğim ve sizin takımlarınızı saygı çerçevesinde olsa bile eleştirdiğim için beni sevmediğinizi biliyorum. çünkü kulüplerinizi eleştiri kabul etmez görüyorsunuz ve biri eleştirince de çıldırıyorsunuz. biraz o sarı lacivert, siyah beyaz, troll formalarınızı çıkartın da futboldan ve insan ilişkilerinden keyif alın.
tanım: 90 dakikayı keyifli kılacak aktivite.