bugün

an itibariyle istanbul arel üniversitesi'nde devam eden programda arel öğrencilerinin büyük bir çoğunluğu tarafından çılgın proje için ''gereksiz'', ''hayal'', ''seçim yatırımı'' yorumları yapılmıştır.
programında taraf bertaraf modasına uyan televizyoncu.
az kaldı abbas güçlü mikrofonu bazılarına takacak.
ne zaman denk gelsem bu program adına, direk ''genç bakamıyorum ki'' cümlesi kafamda dola$ıyor. ruhum 70 amına koyim.
paradan 6 sıfır atılması ne işe yaradı diye soran galiba * milletvekili adayı olan bir ekonomist var. vayy vayyy.
(bkz: akp li milletvekillerinin genç bakış a çıkmaması)
"akp trolü gördüm lan, hemde canlı yayında" dediğim program.
bu haftadaki konuşmacılarından birinin güvenlik tedbirlerinin abartıldığını söylediği program. acaba kendisi başbakan olmuş mu da onun nasıl bir şey olduğunu bilip güvenliği çok buluyor?

edit: yalan mı olum, sen şimdi mesela hiç dekan yardımcısı, başkomiser, baş tabib olmadıysan bunların ne gerektirdiğini nasıl bileceksin?
abbas güçlü'nün harçlar kaldırılsın mı oylaması yaptığı program.
sözlükte ota boka anket başlığı açanlardan biri olmasından şüpheleniyorum.
nereye bakıyorlar gibi gıcık espiriciklerin döndüğü program. bunu diyeni taksimde ibret olsun diye zikeceksin abi. dur ben bi'şu arkadaşı taksime doğru çıkarayım.*
birileri abbas güçlü'ye insanların lafını bölmemeyi öğretmeli.
dün gece karabük üniversitesinde olup, chp ve mhp'nin vaatlerini sundukları program. davet edilmelerine rağmen akp'den kimse katılmamıştır! abbasın yalancısıyım.
gereksiz cehape yandaşı bir programdır.
bir zamanlar çalıştığım program. çekimi her hafta bir üniversitede yapılır. genel olarak siyasi konuları ele alır. abbas bey pek bir otoriterdir, izlerken bir çok şey öğrenebilirsiniz fakat o saatten sonra yayın mı olur arkadaş? dedirten programdır. bu nedenle çalışmıyorsanız, evinizde sıcacık koltuğunuzda izliyorsanız sıkıntı yok.
an itibariyle Türkçe'nin yanlış kullanımının konuşulduğu ve beni ekrana kilitleyen programdır.
dün* mükemmeldi program. keşke 5'e 6'ya kadar sürseydi dedirtti gerçekten. umarım türkçe üzerine daha onlarca program yapar. çok önemli bir konu. turhanmıydı o sanatçının adı tam hatırlayamadım ama ne edepli ne saygılı ne güzel düşünceleri olan bir insandı öyle. böylesi önemli şahsiyetleri sıkça televizyonlarda görmek istiyoruz.
türkçe nin kullanımı ile ilgili yapılan program izlenmeye değerdi. onun haricinde, abbas güçlü konuşan gençlere biraz daha az ayar vermeye çalışırsa daha güzel olacak tabii.
bugünkü konusu "kanser".
ülke fokur fokur kaynıyor ,karşına almışsın genç ,düşünür ,okumuş adamları bu mu yarrağım tartışacağın konu dediğim program.
abbas güçlü nün ukala kelimesinin hafif kalacağı derecede ukala tavırları ile seyrederken sinirlendiğim tv tartışma programıdır.
abbas güçlü' den ötürü izlemediğim program.
bir diğeri için: uğur dündar' la ana haber.
ulan ne kameramanı varmış, sabahtandır aynı kızı gösteriyor, tamam kız hafif kısa etek giymiş, ama durmadan göstermen mi gerekiyor. aynı insanları göstermekten vazgeç.
abbas güçlü ile olmayaydı iyiydi. (bkz: bir moderatör olamayarak abbas güçlü)
gençlerin bakamadığı program.
sürekli gençlerin sözlerini kesen ve aşağılayan bir adam.
sonuçsuz tartışmalar içermesiyle göz ve kulakları yoran, insanı dellendiren bir kanal d programı.
sapık olduğunu bir etkinliğimize davet etmemiz ve kendisinin de icabetiyle anladığımız kişilik olan abbasgüçlü'nün sunumuyla izlenmemeli diye düşündüğüm program. eskiden izleridim geçen seneye kadar sapık abbas güçlü beni programdan soğuttu..