bugün

Her erkeğin yaşadığı bir durumdur. Ayıplanacak bir durummuş gibi gösterilmesi sinirlerimi bozuyor. Kadınsız kalan her erkek karşı cinse aşırı istek duyar. Bu gayet normal bir durumdur.
Abhaz halkina verilen isimdir.
gördüğü her "deliğe" hallenmektir.
Cinsel ilgi duyduğu cinsiyetin yokluğunu çeken kişiye denir. Toplumda eline kadın eli değmemiş erkeklere genelde söylenir.
Cinsel kıtlık çeken ülkenin erkeklerinin sokacak delik araması durumu. Suç bizde mi ? Yoksa namusu cinsel organda arayıp cinsel kıtlığa zemin kuran atalarımızda mı ?
Tanımı yapıyorum arkadaşlar, net bilgidir yayalım;
+bulamadım.
-anlamadım, neyi?
+tanışmak için bahaneyi.
- !!
abhaz ırkının geç evlenmesinden dolayı cinsel açlık çeken kişilere abaza denilmektedir.
abazalık:cinsel açlığın afrikası olan turkiyede ergenlerin kendilerini tatmin etme çabalarıdır.
(bkz: kendimden biliyorum)
abaza ve abazan başlıklarında işlenendir. hangisi doğru bilemeyeceğim, ilgilenmiyorum da.

yalnız şu var... siz ömrünüzde hiç herhangi bir sözlüğe baktınız mı?

açıklanan kelimeler hipopotam nedir veya trafik nedir diye mi irdeleniyor yoksa direkt kalas veya çimento diye isimlerinin yanında mı tanımlanıyor?

bir başlık açarken nedir dememizin bir manası yok ayrıca formatça da yanlış. moderasyon da artık bunun böyle olmadığını bir şekilde vurgulasın.
kişinin karşı cinse beslediği anormallikten öte hayvani duygular. sözlük anlamı tam olarak budur.
cinsel hormonların en üst seviyeye ulaşması sonucu olur.