bugün

Bir adet Euro alıp arkasındaki haritaya bakınız ve AB sınırlarını öğreniniz sevgili gençler.
avrupa toplumunun çoğunun insanlara din çerçevesi dışında baktığını bilmeyenlerin kabul ettiği gerçek ama değil. adamlar sizin gibi değil, siz "onlar hristiyan işte" diyorsunuz ama, onlar aynı şeyi söylemiyor. şimdi gidip bana hristiyan demokratlardan veya avusturya ve hollanda'daki faşist liderlerden örnekler vermeyin. avrupa'da yaşayan müslümanlar uyum sağlamadığı sürece bu tip zırtapozlar her zaman çok oy alır. iğne çuvaldız olayı. aynı şey türkiye için de geçerli. senin devletinde hukuk var mı, ülkedne demokrasi var mı, insanlarında temel hak ve özgürlükler tam mı da başka yere çamur atıyorsun?
http://www.tady.cz/cns-ln-cs2/p-euro-5.jpg

Banknotun arkasına dikkatli bakarsanız Anadolu'nun ege kıyıları ve istanbul'un avrupa yakasının koyu renk ile Avrupa haritasında olduğunu göreceksiniz. Ben size diyorum ki sevgili gençler Cumhurbaşkanınız 95'te bu gerçeği dile getirmişken siz hala neyi tartışıyorsunuz?
türkiyenin abye müslüman diye alınmadığını sanan 'yanılmış kişi' söylemidir.

ab nin ülke nüfuslarına oranla temsil yöntemiyle yönetildiğinden haberdar değildir. eğer haberdarsa fakat bunla ilişki kuramıyorsa zeka problemi vardır. türkiye ab ye girmesi durumunda almanyadan sonra en fazla temsilci sahibi olan 2. ülke niteliğini fransadan alacak, almanya ve türkiye diğer hiç bir üyeye ihtiyaç duymadan istediği yasayı kabul ettirme sansını elde edecektir. daha pek çok neden vardır fakat din sonlarda gelir.

daha anlamayanlar için;
(bkz: idiotus andavvallus anlamayuz)
yerli içkiler beleştir.
(bkz: sübhanallah kardeş ibretlik bir paylaşım)