bugün

Cihangir mevkilerinde çok meşhur bir sopadır. Birçok ateist sopayı yakından tanır.tanımayanlar bile efsanelerle yaşarlar.
O sopa az sırtımda patlamadı.ama sonunda beni hak yol ıslam yoluna çevirdi.allah razı olsun.
Ayrıca yakında sözlükteki tüm ateistlerin sırtında patlayacak olan sopadır.

Bir gün ateist arkadaşlarımla üniversitenin kantininde raks ederken A master of thoughts abimiz yanımıza geldi. Birden masaya çöken karartıdan ürktüm. Kafamı kaldırmaya korktum. Yavaş yavaş kaldırdığımda beyaz tenli, bıyıklı, tahminimce xxxxl gömlek giyen Bu 2 metrelik nur yüzlü abimizi görünce birden içimde bir ferahlık, bir huzur belirdi.daha önce ne yaptıysam bu huzuru içimde hissedemedim.
Bana doğru eğilip 'selamun aleykum kardeşim' dedi. Ben nasıl cevaplayacağımi şaşırdım.ilk defa böyle bir selam aldım. Daha önce uydu dan tv izlerken arap kanallarında duyduğum karşılamaydı.iç sesim biran bana 'ne lan bu burası arabistanmı bu ne yobazlık' diye geçirdim. Benim yanımdaki sandalyeyi çekti ve oturdu. Yanımdaki ateist arkadaşlarım 'ay egolarimitatminet in ne yobaz arkadaşları varmış' diyerekten dalga geçerek uzaklaştılar. Sınırlı sinirli dinlemeye başladım A master of thoughts abimizi. Bana çok büyük hakikatlerden bahsetti fakat yaşadığım çevreden dolayı kabul etmek istemiyordum.uzun bir süre bana ahireti anlattı. Benim yaptığım davranışlardan bahsettik ardından olması gerekenleri bana anlattı.her ne kadar içim huzur dolmuş olsada kabul etmek istemiyordum. Ateistlik beni adeta zehirlemısti o günlerde.bu saçmalığı dinlemek istemiyorum diye abimize çıkıştım ve hemen oradan ayrıldım.arkamdan oldukça olgun ve kararlı sesiyle 'bu söylediklerimi tekrar düşün' diye bağırdı.
Hemen eve gittim olayları aileme ve arkadaşlarıma anlattım.babam duruma çok sinirlendi ve o sinirle bugatti veyron arabasına bindi.kapıyı öyle bi kapattıki heralde sinirle abimizi öldürmeye gidiyordu.şirkete vardığında bana telefon açtı. Abimizi birtek ben tanıyordum.beni şirkete çağırdı.babamın adamlarıyla (6 araba) A master of thoughts u dövmeye gittik. Sanki geleceğimizi biliyormuş gibi üniversitenin önünde elinde kızılcık sopasıyla bekliyordu.arabadan indik.babamın adamları hiç sabretmeden A master of thoughts un üzerine atladilar. Neye uğradığımızı şaşırdık. Gözümü açtığımda değişik bir arabadaydim. Sürücü koltuğuna doğru kafamı kaldırdığımda A master of thoughts abimizi gördüm. Beni hastaneye götürüyordu.2 hafta boyunca hastanede beni hergün ziyarete geldi.artık ona inanıyordum.bana buradan çıkınca kararı sen vereceksin dedi.nasıl olsa müslümanlık bir hoşgörü dinidir. Ben görevimi yaptım dedi.ben zaten çoktan kararımı vermiştim. Hastaneden çıktık.annemi babamı görmeye gittim. Onlara bir seçim yaptığımı söyledim.artık ateist saçmalığı benim için bitmiştir dedim.kendimi hizmete adadım.
Işte o gün o kızılcık sopasını tanıdığım gündür.
(bkz: A master of thoughts)
ateist ve yandaşlarının kabusu olan sopadır.
(bkz: A master of thoughts)
(bkz: Sokaklarda allah allah diye bağıran adam)
silah ayarında bir sopadır. *
Acıtır.eğer bir müslümanın sırtında izine rastladıysaniz bilin ki önceden ateisttir ve bu sopanin izidir.
her zaman işlemeyen sopadır.

- lan pis zenci ateist! kızılcık sopamı görüyon mu lo?
+ aha bu da benim kızılcık sopam!
- ohşşş... bıraktım islam'ı, ateizme geçiyorum.
a master of thoughts'un kullanırken dikkat etmesi gereken sopadır. malum, sopa büyüktür ve acıtır.
a master of thoughts'un imana getirmek harici ne amaçla kullandığını merak ettiğim sopadır.
(bkz: fazla merak göte girer)
hem xxxl giyen, hem de 2 metre boyu olan nur yüzlü olan* adamın sopasıdır.
yanlış adama denk geldiğinde sırtında kırılacak sopadır.
"müslümanım" diye övünenlerin "dinde zorlama yoktur" lafını unutarak cahilliğini gösterdiği sopadır.

(bkz: allah kurtarsın)