bugün

Su götürmez bir gerçek. Gerek haberlerinin içerikleriyle gerek sunucu ve konuklarının zekalarıyla bunu birçok kez görebilirsiniz

Bbc a haberin yanında halt etmiştir
Haber görmüyoruz ki varsa yoksa akp .
Akp haber tv.
(bkz: dünyanın en kısa fıkrası)
(bkz: Vay amk)
kalite derken!
bu a haber de yayınlanaları dünya medyasında karşılaştırıyorum

bir tane teyit eder nitelikte haber bulamıyorum, yoksa kullandıkları

haber kanalıyla mı alakalı. (bkz: kaynak götüm haber ajansı)
A haber artık akp ye destek vermiyor. Resmen yalıyor.

Sanırım bizim halk tv den farkımız olması gerek değil mi sayın a haber sahipleri?

Halk tv her aktiviteyi negatif gösterirken siz de pozitif gösteriyorsunuz.

Özeleştiri yapmıyorsunuz? Hataları ortaya koymuyorsunuz. Dost acı söylermiş! Akp nin ve biz seçmenlerinin özeleştirisini yapın ve dost olduğunuzu gösterin. Halk tv versiyonu olmaktan kendinizi kurtarın.
Onlar kendilerini övdükçe büyüdüklerine inanan bir kültürden biz ise hatalarımızı görüp, kabullenip, bir daha tekrarlamadıkça...
Ak parti nin özeleştirisini yapmazsanız onu uçurumun kenarına getirirsiniz. Farkında bile olmadan, bir şeçim de aniden gider. Her halde siz durumu daha önceden anlayıp gelen yeni iktidara çelenk çiçek yollamış olursunuz!
O değil de şu ZDF haberine hala güldüğüm kanaldır. Şu muhabir ileride çocuklarına mevzuyu nasıl izah edecek hala merak ederim. https://youtu.be/MwhTTVfLb2k
trol haber kanalının troll izleyicileri bizi de trollemeye çalışıyorlar.. 15 yıldır ülkeyi de trollüyorlar.. biri artık farkındayız herşeyin dese sevinirim.. zira uzun sürdü biraz.
1. si değil 2. si dir..

1. si için (bkz: zaytung)
hep böyle tam ciddiye alacak iken darbeli şekilde sarsıla sarsıla bir gülmenin geldiği mevzudur.

görsel
basligi yukarida tutma cabasi gibi.

daha cok belgesel kanali gibi. sürekli hayvan gösteriyor.
Dünyadan haber alabildiğimiz Ender tarafsız kanalın başarısıdır. Evet.