bugün

yalvaracağı bilindiği için bırakıldığının farkında olmayan erkektir.
görsel

(bkz: tülayyyyyyy)
ağlamak, eski dönem için yas tutulurken, eşzamanlı olarak, arınma sonrası sevinç gözyaşları dökmektir.
Kınama, yaşamadan ölmezsin.

O zaman sana etek geçirirler (bkz: aklakara) bey.
Büyüyünce unutur.
cok gorduk oyle seni seviyorum, acilar icinde yaniyorum, öluyorum anlasana, sensiz ölurum vs. ağlamalar, zirlamalar. ama sor ki suan nerde nasil. evleniyor. hayatta hersey yalan herkes gibi bilmem anlatabildim mi?
Top Kek tir o, zira erkek olsa yalvarmaz öyle:
Garip bir adamdır.
Eğer samimiyse ve sen de seviyorsan bırakamazsın ki... yine de çok güvenmemek lazım. Sen gitmezsin o en savunmasız, en ihtiyaç duyduğun anda gidebilir. Hayat işte; nerede ne zaman ne olacağı belli olmuyor.
iyi akşamlar eli daşşağında olan sevimli dişsiz çapkın yaşlı çınarlar sizler çok seviliyorsunuz pipiciklerim.
düşülmemesi gereken durumdur ileride hatırladıkça kendine acıyabilir.
Hande erçel hayranıdır.
Öyle bir erkek varsa derhal dışlayın mümkünse hayatı boyunca yalnız yaşasın. Bir kıza böyle diyecek kadar aciz ve salak olmayın, maalesef çok var bunlardan hepsini sikeyim.
bir anda kendisi sizi bırakıp gidecek olan erkektir.
Zamaninda bunu yaptik.
Birakildik mi; evet.
Pisman miyiz; hayir.
Adam başlığı açtı ya hepiniz erkek oldunuz mına k.
ilk defa aşık olduğum kıza böyle davranıştım. 6. Sınıftaydım. Çok çok önce yani.

Sonra ne olduysa randevu ile eve gelmeye başladılar. *
a. koyayım ben onun.
seven erkektir.
ekseriyetle vurduruyordur.
Seviyordur ne yapsındır erkeğidir.
" Sensizliği sevmeyeceğimi biliyorum " diyen aslan yüreklidir.
Sevin böyle adamları, hanzoları beslemeyin!
dalga geçmesi kolay at yarrakları bi aşık olunda görün siz. o zaman anlayacağınız erkektir.
"Olum şurda ahkam kesmen bari be bilmiyormuyuz sizin delikanlıklarınizı önce zorba sonra kadına şiddet darp.. Neden ee cünkü erkegim ben kimse beni bırakamaz aq hıyarları " dedirtti.
Seni o hale getirmeyi göze alacak kadar cani bir kadınla/erkekle,ağlamak yerine derhal irtibatı kesiniz.
erkek değildir, erkek olsa duramaz. tillahı gelse yalvarmaycaksınız olum.
Yanlış kişiden yanlış şeyi isteyen erkektir. ileride bunun farkına varması kaçınılmaz.

Lakin benim daha bomba bi tespitim var;

Bir başkasının erkekliğini aşağılayıp kendini tatmin etme çabasında olanların çok sağlam birer gizli eşcinsel oldukları kanısındayım.