bugün

justin bieber, dinleme ihtimali yüksektir. dinlemese bile dinleyen kızlara yazıyordur seviyor gibi davranıyordur. iki türlü de, yazık lan.
burak kut'un yaşandı bitti şarkısı ile aynı yıl içerisinde çıkmışlardır.
cidden varlar mıdır merak edilen yazar türleri.
sözlükte sayıları az da varolan yazarlar. 97'lisi bile mevcut.

(#11439613)
Olmayan yazardır, zira, (bkz: 18 yaş sınırı). Yine de varsa, ayıp etmiş, moderasyonu kandırmış kimsedir.
(bkz: uludağ sözlük lisesi)
ölsün gitsin bitsin yazarıdır.
(bkz: 6 harfliler)
(bkz: aa bu benim lan)
gelecek vaat eden altın yazarlarımızdır. çekirdekten başlayan ilerde işin profesörü olacak yazarlarımızdır.
kendilerini tebrik etmekle birlikte hayranlıkla okuyorum efendim. gidip ismail yk forumlarında veya facebook ta zaman öldüreceklerine, gelip sözlükte bir şeyler öğrenmeyi seçmişlerdir. bravodur, afferindir.
çizgi film aralarında entry giren yazardır.
benden 14 yaş küçük olan yazarcıklar, ellemeyin efendim yazsınlar.
18 yaşını yeni yeni geçmiş, çocukluk döneminden çıkmış, ergenliğin o en hareketli dönemini atlatmış, duygu ve düşünceleri yavaş yavaş oturmuş, ne dediğini bilen yere sağlam basan yazarlardır.
yaşıtım olan sözlük yazarlarıdırlar.
20 yaşımıza ayak bastık.
al yanaklı delikanlılar , büyüyecekler abisi.
Buradayız buradayız!
artık 21 yaşına gelmiş sözlük yazarlarıdır. aranızdan şöyle hoş sohbet olanlar varsa yazabülü. gece çok sıkıcı biliyo musun.
sözlük kurulduğunda 11 yaşında olan yazarlardır. askerlik çağları da gelmiştir. üniversite okuyanlar muhtemelen son sınıftadırlar.
Biri benimdir.
95liyiz bomba gibi sevişiriz.
Slogan belki olmadı, belki beğenmediniz ama yapacak bir şey yok.
ilk arabam 90 modeldi. Başka sözüm Yok.
Kardeşimden bile küçük sözlük yazarlarıdır. Bazen bu tip başlıkları görünce ben burada napıyorum amuğa goyum dedirtiyor.
bir çoğu bu sene mezun olacak eşşek kadar çocuklardır.

ben olamıyorum ^^
benden 6 yaş büyük yazarlarımızdır. dünya ahiret amcam olsunlar.
Ocakta doğmuş olanları 22 yaşındadır.