bugün

"Ben yakında gidiyorum,
Oy verenler düşünsün kardeşim" dediğim olaylardır.
iyi olmuş..

umarım suriyeli mağdur din kardeşlerimiz bu itlere ağızlarının payını verirler..

herkes, özellikle müsebbibi olanlar bu 17 yılın cezasını çeksin..

ne ölümlerine, ne ezilmelerine acıyorsam namerdim..

sıfatları sikilsin..

beyniyle yaşamayan, beyniyle kendini yukarı çekemeyen güruh bunun sonucuna katlansın ve öğrenme yolu olarak bu tarz yaşanmışlıklara kalsın..

insana bir şeyleri söyleyerek, göstererek anlatırsın..

hayvana ise başka türlü anlatırsın..

artık nasıl idrak edeceklerse..

keyifleri bilir..
görsel
esenyurt durmak yok akp ile yola devam..
Ülkenin geldiği hale bakar mısınız ? Dedirten olaylardır.
Olaylar kötü, çok kötü de. Niye bir şey olduğunda sokaklara çıkıp , polise saldırıyor bu kürtler? Zaten ortada suç var , hukuk gereken cezayı verecek. iç savaş çıkarmaya çalışmak falan. Yani bıraksınlar bu işleri. Suriyeliler yokken de aynıydı bu güruh. Bir şey olsa da polise saldırsak. Zaten apo' nun tutuklanma tarihi yaklaşıyor , eylem hazırlıkları var bu iğrenç mahlukatların. Olay tek suriye - kürt çatişması sanıp şunların ekmeğine yağ sürmeyin.

Selahhattin demirtaş miting yaptığında esenyurt' ta 500.000 pkklı toplandı. Sizi de uyandırayım. Olay gerçekten nedir siz düşünün. Siz destek olduğunuzda sadece güvenlik güçlerini tehlikeye atmış olmayacaksınız . Yarın öbür gün bindiğiniz otobüse molotof kokteyleri attıklarında anlarsınız ne demek istediğimi allah korusun. Ülkenize sahip çıkın. 15 şubat yaklaştı. Pkklilar azdı.
her şeyi geçtim de şu kızların konuşmalarındaki iticiliğe bakar mısınız?

--spoiler--
abi noluyooo? ne bok yediniz lan yine eheheh?
--spoiler--

çenenizin yayını s*keyim. bunlarla uğraşıyoruz işte.