bugün

eğer imam nikahı kıydıysanız, dinen hiçbir sakınca doğurmayacağından gayet olasıdır.

buradan hareketle eğer, islamiyet'in öngördüğü kanunlarla yönetilen bir ülke olsak, hüseyin üzmez hapiste bulunmasına neden olan aktivite öncesi, mağdure ile imam nikahı kıymış olsaydı hapse girmeyecekti.

direkt not: nasıl ağlayacağınızı çok merak ediyorum lan!
notun karşılığı: yine veri sunmadan ucuz kişisel saldırılar. tam da varoluş biçiminizle paralel. ben sizden, konuyu islamiyet in sübyancılığı lanetleyen yazınları başlığında açıklamanızı beklerdim. yoksa açıklayabilecek verileriniz yok mu?

ha bir de şöyle bir şey var tabi, 4000 çocuğun gırtlağını kesip kanını içseniz ve cesetlerine tecavüz etseniz, eğer ki allah inancınız varsa cehennemde cezanızı çekip yine cennete alınıyorsunuz. lakin allahsız insanlar hayatları boyunca bir karınca bile incitmese sonsuza kadar cehennemde kalıyor.

evet bayılıyorum islamiyet'e. hele yaşadığım topraklarda, çoluk çocuğa karşı yaptığı motivasyonlar yok mu?

muhteşem din, muazzam.

tam bir kolaylık dini, cennet garantili. yeter ki saflarına katılın.
(bkz: hz muhammed in 6 yaşındaki bir çocukla evlenmesi)
marjinal ve tartışmaya açık örnekler vererek islamiyeti anlamayan kişinin cahilce sanrısı.
(bkz: islamiyeti bilmeden kötülemek)
(bkz: başlık tükürmek)
(bkz: allah akıl fikir dağıtırken orada bulunamamak)
(bkz: sübhanallah kardeş ibretlik bir paylaşım)*
dinen caizdir.

not: özelden ağlamanızdan bıktım artık. insan gibi kaynaklarınızı ortaya koyup, 'hayır arkadaşım.' demekten çekinmeyin. bana hakaret ettiğinizde veya saçma sapan carcar konuştuğunuzda hakikat değişmiyor.
(bkz: yanlış anons)*
muhammed mustafa'ya özgü bir avantajdır.
çocuk tacizine kılıf uydurmak isteyenlerin ekmeğine yağ süren bir rezaletin tanımıdır. Böylelerinin değil cennette, cehennemde bile yer bulamayacakları kesinken bazıları tarafından hoşgörüyle karşılanıp savunulması da 'dinin nasıl kullanıldığının' açık göstgergesidir!
(bkz: şimdi ağzının yerini öğrendim)
o işler yukarıda yazılanlar gibi olmuyor. istediğin kadar günah işle yeter ki bana inan yine de cennete girersin olayı değil.
kimi söylenenler allah'ın mağfiretinden umudunu yitirmemek için kimi ise günaha batmamak için söylenmiştir.sana sen çok iyi bir insandın insanı vasıfların çoğu namaz kılan oruç tutan insandan daha ulviydi ama neden bana inanmadın dediği zaman sen ne kadar utanacaksan *aynı şekilde bak bu kulum bana inanmadığı halde vicdani yönü ve iradesiyle bunca günahtan kaçarak kendini soyutlayarak yaşadı ama sen bana inandığın halde bu kulumun yaptıklarının yanından bile geçmedin lafını duyduğu an o kadar utanacaktır ki orada kararı verecek olan yüce allah'dır kimin cennete kimin cehenneme gideceğine ancak o karar verir. *
(bkz: hz muhammed in 9 yaşındaki karısı)
şimdiki tatlısüt dindarlarının inandıkları kişidir. tüm hırsızlar ve sapıklar bunlardan çıkar. tüm dünyayı dinleri ile sarmaşıklayıp zehirlerler. dinden bahsederler ama ahlakları yoktur. kadından bahsederler saygıları yoktur. dindarız derler her tür pislik bunların ideolojisinde vardır.
birinin bunu yaptığını ve cennete girdiğini görmüşseniz ne ala.
yok bunları bazı yanlış davranışları ölçü alarak söyleyip genelliyorsanız saçmalıyorsunuzdur.