bugün

http://www.antu.com un maç için hazırladığı görsel görülmeye değerdir.

e.d.i.t:eksileyen arkadaşım kim seni zorladı izlemen için? tabi eziklik duygusu olacak o kadar...
antu'nun her zamanki gibi inanilmaz gaz bir gorsel ile hazirlandigi mac.
genel olarak bilhassa kadikoy'deki maclara bakacak olursak gs baslarda bastirir, iyi oynar gibi gorunur, ama cok fazla dakika gecmeden fb bir ya da iki gol atar mac basta biter. sonra gs cabalar ama nafile olur. tuhaf bir sey ama surekli ayni sey oluyor kadikoy'de. diger suregelen durum ise gs'nin hicbir zaman kadikoy'deki bir maca tam kadro cikmamasi. kesin lincoln bu macta sakat ya da cezali olur diyordum ama bu sefer kewell o duruma dustu, gerci belirsiz ama hala vaziyeti. hakeza alex de oyle ama kesin oynar bana gore.
galatasaray ın uefa finali öncesi saraçoğlundaki alıştırma maçıdır. ancak zor bir alıştırma olacak, o kesindir.
galatasarayı'ın kadıköy'e büyük gazla gidip, daha da büyük gazla geleceği maçtır.
o gaz bize 6 ay yeter hocam.

edit: görseli de gördük. biz top oynuyoruz, bizim işimiz sanal değil gerçekk.
galatasaray ımızın futbol dersi vereceği maç olacaktır.
büyük konuşmayı hiç sevmem ama bu sefer olacak gibi dediğim maçtır. bekleyin geliyoruz.
galatasaray' imizin bu aksamki oyununu devam ettirmesi halinde rahat galibiyet alacagi turkcell super lig karsilasmasi olacaktir.
(bkz: orgazmdan daha zevkli anlar) *
sonradan oyuna girecekler oyuna katkı edecek demiş bir yazar arkadaşım. bende böyle düşünüyorum fakat ne yazık ki fenerbahçe'nin sonradan oyuna giripte oyuna katkı sağlayabilecek futbolcuları yok.

ama ruhumuz yeter...
fb'nin alex-semih-güiza üclüsü ile sahaya ciktigi takdirde isinin cok zor olacagina, macin da favorisinin gs olacagina inandigim mac. ama eger arsenal'e karsi oynadiklari gibi savunma yapip geride beklerlerse maci berabere bitirme hatta kazanma ihtimalinin oldugunu düsünüyorum.
kariyerinde ilk kez bir derbi yönetecek olan Hüseyin Göçek'in hakemliğini yapacağı maç.
ligin en enteresan karşılaşması olacağı kesindir.
tam vize başlangıcında yapılır mı bu yaa dediğim maç. kesin kaldık matematikten. *
galatasaray'ın benfica karşısındaki oyunu ile rahat kazanacağı maç.bazılarının 6 sene önceki maçın rüyalarından uyanması gerek.
michael skibbe'nin açıklamalarına göre galatasaray'ın göğsünü gere gere kadıköy'e geleceği karşılaşma.

göğsünü gere gere gelirler de, nasıl bir acıyla çıkarlar bilemiyorum.

görsel

(bkz: bekliyoruz)
galatasaray'ın yense de yenilse de alnının akıyla çıkacağı maç. bekleyin.

(bkz: geliyoruz)
fenerbahçe nin iyi giden bir galatasaray a bir kez daha çakacağı karşılaşma.
(bkz: eşşeği her köyde aslanı kadıköyde)
(bkz: anladın sen onu)
Evet arda sen topu edu'yla volkan'ın arasına atıyorsun gerisine karışmıyorsun.
tanım: genel olarak otoriteler tarafından galatasaray'ın kazanmaya daha yakın takım olarak gösterildiği karşılaşma.
edit: daha önce girilmişti bu entry ama basit bir "tanımsızlık" uğruna silindi. Hayır o değil entry silinince getirdiği + puanlar da gidiyomuş onu da öğrenmiş olduk.
son sezonlardaki sonuçların ibreyi fenerbahçe' den yana döndürdüğü, galatasaray' ın sahaya benfica moraliyle çıkacağı, kondüsyonu daha iyi olan tarafın avantajlı olduğu, her derbi gibi sonucu önceden kestirilemeyecek maç. yine de temponun asla düşmeyeceği garanti edilebilir.
berabere biteceğini sanmıyorum. illa ki bir taraf kazanacak.
bir de eğer taraflardan biri golü erken bulursa farka gidebilir, bir taraf farkı ikiye çıkarırsa öteki taraf maçı çeviremez.
iddaa'nın fenerbahçeye 1.95,galatasaray'a 2.70 beraberliğe 3.20 oran verdiği büyük derbi müsabakası.9 kasım 9 gol esprisine neden olmakla birlikte son performanslara baktığımızda galatasarayın galibiyete çok daha yakındır.izleyip görücez.*
her şey boş anlamsız,
hayat acımasız.
zaman gelip geçti durmadan aralıksız,
seni sevdim karsılıksız hemde cıkarsız,
söyle fenerbahçem sensiz nasıl yaşarız.
yetmiyor sözcukler butun kelimeler,
seni anlatmak için kurdugum cumleler,
hayatımın anlamı sen olmuşsun meger,
senin aşkın fenerbahçem herşeye değer.
verseler dunyanın tüm nimetlerini,
serseler önümüze bütün güzelliği,
herzaman, herşeyden önce gelir bu sevgi,
hiçbirşeye değişmeyiz fenerbahçe yi.
sabah kalkıyorum hep düşünüyorum,
varlıgını yuregimde hissediyorum,
sen olmadan nasıl yaşarım bilmiyorum,
tek bildigim sey var seni çok seviyorum.
iddaa oranları şu şekilde olan maç;

1: 1,95
0: 3,20
2: 2,70
http://www.grupck.com/
güncel Önemli Başlıklar