bugün

kedilerle aran nasıl?
Sallandıracaksın bunlardan birkaçını, Hadi bakalım bir daha olsun ya...
Kusura bakmayın ama ergenlik dönemimde nette çok vakit geçirirken Arada "Erotik hikayeler" başlıklı yazıları okurdum; Yazınızı okurken o tarz bir fantaziye bağlayacakmışsınız gibi bir hissiyata kapıldım doğrusu.
Hikayenizi Okur okumaz kafamda olası 2alternatifle teşhisi koymuş bulunmaktayım.
Birincisi; Matrak bir atraksiyon gelişsin ve can sıkıntısına bir nevi deva olsun diyerekten bunu yazdınız. (Ki en çok kafama yatan opsiyon budur).
ikincisi; Gene küçük bir hayal gücü mahsulü olarak bu hikayeyi damılttınız, Ama bu sefer beraberinde irite seviyede bir feministsiniz; Hatta üstüne üstlük cinsel eyliminiz lezbiyenlik kategorisinde yer almakta.
Not: Yazım tarzınızdan öyle bir zanna kapıldım ki, Siz muhtemelen erkeksiniz. Tahminlerimde çok nadir yanılırım ve erkek olduğunuz bahsi üzere iddiaya bile girebilirim.
Elbette yüzde yüz diyemem ama, En az yüzde altmış bir oran verebilirim bu hususta.
Dipnot: Şu esnada başka yapacak işim yoktu ve yazdım da yazdım; Tahmin de edebilirsiniz yorumun uzunluğuna bakınca.
Şahsım kim amk.
sözlüğün bu ve bunun gibi gerizekalılara kalması kadar rezalet bir olay değildir.

bu kadar ilgiye muhtaçsanız am göt meme açın, en azından beyinsizliğinizle ön plana çıkmazsınız.

t: bir takım şahsını siktiklerimin hayal dünyası ürünüdür.