bugün

pkk ya göre çok şiddetli çatışmaların yaşandığı ve bölgenin uçak ve helikopterlerle ateş altına alındığı operayon.

pkk merkezi, halkı canlı kalkan olmaları için acil olarak cudi dağına çağırmakta. bdp ve yandaşları cudi dağına doğru yola çıkmışlar. çok sayıda teröristin öldürüldüğü söylenmekte ve pkk sivil destekçilerinden yardım istemekte şu anda.

svillerden medet uman bu orospu çocukları bombalanınca da ağlarlar. gidenleri de sikseler bari uçaklar.
masum köylü muamelesi görürler artık bu gidenlerde. kuyruğu sıkışan masum ayağına yatıyor. kusura bakmasınlar artık kurşun da bomba da adres sormaz. vay efendim devlet bizi bombaladı derlerse biz buna neyimizle güleriz, yahu kıçımızla güleriz be.
17 teröristin öldürüldüğü ve 100 teröristin sıkıştırıldığı haberleri gelmektedir. bombalamanın devam ettiği ve çatışma bölgesine çok sayıda özel kuvvet personelinin sevkedildiği bildirilmekte.
ordunun kış temizliğinin devam ettiğini gösterir.
pkk'nın ve onun uzantılarının panik yaptıklarına göre tsk görevini en iyi şekilde yerine getiriyor,dualarımız sizinle.
Pkk nın götünün tutuştuğunu gösteren operasyon.

Ilk kez canlı kalkan muhabbetini duyuyorum.

Demek ki mehmetciklerimiz sağlamına geçiriyor.

Zaten son zamanlarda güzel skorlarla dönüyorlardı, bu sefer de üst biter diyorum.

Canlı kalkan ha? Çabuk kalktı dikkat edersen.
halk insiyatiflerinin seferberlik çağrısı yaptığı eylem. pkknın götünün gerçekten tutuştuğu bir eylemdir. seferberlik kararına 8-15 yaş arası 50-100 çocuğun taş atarak katılacakları tahmin edilmektedir.
geç kalınmış operasyondur. çok önceden yapılmış olması gerekirdi.
ama yapılması da mutluluk vericidir.
tsk nın "gol oldu yağıyor" misali teröristleri leşe çevirdiği operasyondur. ilerleyen saatlerde dakika ve skor alacağız muhtemelen.
(bkz: halk inisiyatifi nden botan halkına acil çağrı)
ne kadar çok terörist varmış. bazı adaların kandırmasıyla dağa çıkıp kendi ülkesine silah doğrultan insanlar adına üzülüyorum ama maalesef bu soğukta o dağda duruyorsanız cezanızı çekmeniz gerekiyor.

sonuna kadar desteklediğim operasyon. istediğiniz toprağa çabucak kavuşuyorsunuz kötü mü!

ölüler üzerinden siyaset yapacakları da şimdiden kınıyorum. artık bu işin tadı kaçtı.
bu gidişle teröristlerin baharı göremeyeceğini düşündüren güzel olay. kış aylarında soğuktan korunmak için mağralara girmek zorunda olduklarından, beşer onar eşek cennetini boylayacaklar gibi.
günün en güzel haberi. allah bu kış gününde operasyon yapan askerin yardımcısı olsun.
dualarımızla mehmetçiklere yardım edeceğimiz operasyon.
ölü sayısının binler olması beklenen operasyon. amin.
atom bombası kullanmak gerek.
pkk'nın bu kez bitileceğini ve bu konuda kararlı olunduğunu gösteren operasyon. o değil de sivillerin bu itlerin çağrılarına kulak asmaması sevindirici.
'sözde' halkını canlı kalkan olmaya çağıran pkk ve onların bu isteğine karşılık verip de giden koyun ya da * sürüsü.. umarım pkklılar da bu sürü de haketikleri şekilde geberirler. allah tüm askerlerimizi korusun..
Cumhurbaşkanı "intikamı misli ile alınacak " dediğinde artık kimse daşşak geçemeyecektir. Malum olaydan sonra PKK nın kaybı 200 lü rakamlara ulaşmıştır.
http://gundem.milliyet.co....2012/1486132/default.htm
pkk lideri olacak p.ç daha birkaç ay önce 'gücümüzün sadece %5'ini kullanıyoruz' demişken türk askeri önünde maymuna dönmesi olayıdır. hadi %100'ünü kullanın aq mun zavallıları. biz iyi niyetimiz karşılık bulur umuduyla sabrederken bu korkaklar sürüsü kendini cesur savaşçılar falan zannetmeye başlamıştı. böyle domaltırlar.
(bkz: pkk yı silkiyorlar)
katırları bari bombalamasalar arada. üzülüyor insan hayvanlara.
şırnak valiliği tarafından yalanlanan haber. kaos yaratmak amaçlanmakta imiş. bugün olmaz yarın olur, önemli değil o kadar.

http://www.haberturk.com/...inda-operasyon-yalanlandi
dağılın.
şu anki stratejide anlık nokta atışlarına dönüş var. ama kapsamlı operasyonlar da düzenlenmesine bir engel yok.bana kalsa yakalanan pkklıları uzun süre aç bırakılmış fare dolu camdan hücrelere koyup canlı yayınlardım yaşananları.