bugün

şampiyon olmasak bile beşiktaş şampiyonluğunu engelliyeceğimiz maçtır.
bugünün perspektifinden bakarsak en az 3 0 beşiktaş galibiyeti ile bitecek maç.

neye göre mi, ruhen bitikliğe göre...
besiktasin boruyu salacağı maç.
beşiktaş lehine üst bitecek maçtır.

at fav'a bekle.
beşiktaş şampiyon olursa beşiktaştan taraftarlar koşarak gelip sahaya girerler o derece.
şampiyonluğumuzu ilan ettiğimiz maç olsa ne datlı olur.
geçmişteki sergen - tümer işbirliğini günümüzde,
töre-Oğuzhan neden göstermesinler.
Simdiden yerimizi ayirtalim. Galatasaray en az 2 gol atar.
BEŞiKTAŞ'IN KAZANACAĞI MAÇTIR. 8 MAYIS GELiNCE BU ENTRY'Yi OYLARSINIZ UNUTMAYIN.
Galatasaray'dan puan bekleyen fenerli gitsin anasindan... beklesin.

Tinersipor' hediye edecegimiz karsilasmadir.
Tarih 24 mayıs 2015.
33. Hafta.
Galatasaray evinde Beşiktaş ı 2 0 yeniyor.
Ertesi gün 25 mayıs 2015
Fenerbahçe deplasmanda 2-2 başakşehir ile berabere kaldı.
Sonuç : galatasaray şampiyon.

8 mayıs 2016
32. Hafta. Galatasaray beşiktaş maçı türk telekom arena da.
Ertesi gün başakşehir fenerbahçe maçı var.

Galatasaray beşiktaş a yatar mı? Bence mümkün. Bitime 2 hafta kala Beşiktaş sağlam futbol oynarken galatasaray da çok kasmaz. He 33.hafta olur ve yenilgiye rağmen avantaj sağlar tamam ama sanmıyorum ben. Galatasaray beşiktaş a kendince yardım eder. Beşiktaş ın sağlayacağı puan farkı yeterli olursa ertesi gün yine fenerbahçe başakşehir e puan kaybedip Beşiktaş ı şampiyon yapabilir. Ancak bunun için de 32. Haftada 8 mayıs 2016 gecesi Beşiktaş fenerbahçeden en az 6 puan önde olmalı.

Bir Galatasaraylı olarak temennim bu yönde. yine de, başarılar Galatasarayım,
Bu macta bizden puan bekleyen anasindan ahahaha.
yavvaaş geeeel.
sonucu tahmin edilemeyen ancak küçük bir hata da beşiktaşın şampiyonluğunu elinden alabilecek bir karşılaşma.
galatasaray'ın bjk ya maçı satacağı gündür.
ooo doğum günümdeymiş.
bir fenerbahçeli olarak ikisine de maçta başarısızlıklar dilerim. *
Galatasarayın avrupa cezasını 1 yıla indirmek için sahaya çıkacağı maçtır. Eger ben biraz galatasarayı tanıyorsam bu maçta feci asılır. Zaten vasat bir beşiktaş savunması var ve beşiktaş şampiyonluğun heyecanını kaldıramıyor, üzgünüm ama türkiyede iki büyük takım vardır(fb ve gs). Umut vasat olan savunmayı iyice dağıtır(ciddiyim bu konuda, çünkü umut gol atamaz pas veremez ama savunmayı çok iyi dağıtabilir.) Podolski, sneijder ve yasin formda ise de beşiktaş savunması çöker.

Oldu da alexisin içine pique felan kaçarsa(!) sürpriz olur. Risk sevenler ms1 bassın bence.
Galatasaray icin iki onemi var bjkyi yense fb sampiyon olucak yenilse avrupaya gitme ihtimali zorlasicak.
Galatasaray evinde bu kaçı kazanamazsa bunu kimseye açıklayamaz. Ve o leke de yıllarca konuşulur kaybederse.futbolcular ve camia götünü yırtsın ama bu maçı alsın.
Galatasaray bir satsın maçı bakalım ne oluyor.ben söyleyim ; şerefsiz, piç, orospu cocugu, adi futbolcular takımı galatasaray olacak adı.
Galatasaray ın ne kadar delikanlı takım olduğunu ortaya çıkaracak maç.
sürekli galatasaray kaybederse orospu çocuğu diyen orospu çocuklarının yorum yapmaması gereken maç. daha geçen yaşarken görebileceğimiz en muhteşem başkan olan süleyman sebaya küfür edenler. bundan birkaç yıl evvel bursadan gol haberi mi var 2 2 mi?!!! diye beşiktaşın taşşaklarını yalamaya hazırlardı. maç galatasaray beşiktaş maçı fenerliler susun siktirin gidin.

galatasaray eğer maça asılırsa kafasını sikeyim. kaldı ki bu sezon az gol atabilen fener bile kaç pozisyona girdi ama atamadı. beşiktaş maçı çok zorlanmayacaktır, eğer ki kafalarında çok büyütmezlerse.

geçen senelerde laziolular roma şampiyon olmasın diye kendi takımını intere karşı tehdit etmişti. ezeli rekabet bilmem ne... sorsan 6 -0 diyecek sadece çünkü diyecek başka bir şeyi yok. ama şimdi muhtaç ya amına soktuğum önümüze yatacak neredeyse.
Yaa boyle basliklara bayiliyorum elin fenevlisi geliyo buraya kac hafta once sövdügü takima simdi kazanmak zorundalarmista yenilirlerse gs icin büyük bir lekeymişte unutun bunlari bu oyunla bjk gsyi yener zaten maci felan vermesine gerek bile kalmiycak siz gidin kendi maclarinizi dusunun fenevliler...
görsel
galatasaray'ın lig de 4. olabilmesi için çabalayacağı maç olacaktır. malum türkiye kupasında fenerbahçe'yi yenemeyeceği için işini garantiye alıp avrupa cezasını daha erken bitirmek isteyecek. isterse maçı versinler daha çok sevinirim.
Beşiktaş'ın galatasaray'ı gömeceği maçtır.

edit: fenerbahçe.