benimde katılmak istediğim eylemdir.
amacı olmayan eylemdir. bırakmamaya yeminliyimdir.
saçma eylem.

kafalar şöyle sanırım: http://galeri7.uludagsozl...yapmamas%C4%B1_396364.jpg
söylenenlerin aksine atatürk odaklı bir eylem değildir. her gün bir arkadaşım sözlüğü bırakıyor. biz burda adam gibi yazıp çizip takılıyorduk, birşeyler oldu ve bu durum bozuldu. biz bunu protesto ediyoruz.

--spoiler--
vicdan sahibi, akıl fikir sahibi herkesi, sözlükteki düşük entry kalitesini, ardı arkası kesilmeyen hakaretleri, nefret söylemlerini, insanların inançlarına saygısızlık edenleri, atamıza sövenleri protesto etmek amacıyla 8-9-10 kasım tarihlerinde sözlüğe kat-i suretle girmemeye davet ettiğim eylemdir.
--spoiler--
eylemci çapulcuların son çılgınlığı. gezizekalılar işte. ne beklenebilirki, tanrım of.
ulan araya ataturkude kattinizya helal olsun size.
atatürk odaklı eylem değildir. sözlükteki almış başını gitmişliğe dur demektir.
yok mu arttıran?
bahsi olunan listedeki birçok kişinin kesinlikle 2. sahte bir hesabı hal-i hazırda var zaten. diğerlerini zan altında bırakmak istemezdim ama sahte hesabı olmayanlar da o kalitesiz isimlerle aynı listeye adını yazdırarak zan altında kalmış oldu. yapacak bir şey yok.
Beni de yazın kardeşim.
mustafa kamal paşanın umurunda olmayan eylemdir. rahat bıkarın adamı. bi sorununuz varsa bizle halledin hadi.
günlük hayatta kullanılan argo sözcükleri içeren entry'leri formata aykırı diyerek silip; atatürk'e hakaret edilen entry'leri silmeyen birileri varsa bunlara her türlü karşı olunur.
Birşeyler yapmak gerekir. Kabullenme psikolojisine karşıyım. Beni de yaz.
kesinlikle katıldığım mantıklı ve gerekli eylemdir.
tüm lobimle katılacağım eylemdir.
tutmayın küçük enişteyi.
bana her gün eylem. çaylaklıktan çıktıktan sonra her gün münferit olarak başlatıp sonlandırdığım eylemdi zaten. kalabalık görünsün diyorsanız yazın anasını satayım.*
Sağlam bir adım geri değil ileri.. adımı yazdım bu isimlerin altlarında karakter vardır sağlamca. Anlayana
(bkz: inşallah birgün)
katılımcı sayısı en son güncellemeden sonra 30 u geçmiş eylemdir. önümüzdeki süre de hesaba katılırsa güzel bir rakama ulaşılacağına inanıyorum.

hiç olmadı sözlükte 10 kasım'da karşılaşılacak iğrençliklerden mahrum kalırız. o da güzel yani.
ben rüzgar güllerini oyalarım, siz kaçın...
+1 benden.
Atatürk'e yapılan hakaretleri meydanı ite köpeğe bırakarak önleyecek değiliz.

gün, it'e it olduğunu gösterme günüdür.
(bkz: eylem var dediler geldik)
9 kasımda sözlüğe girenlerin açacağı başlıklar şöyle olabilir.

Açaydım kollarımı gitme diyeydim diyen zall (9)

Kimse yok mu lan (2)

bu kadar yazar nerede saklanabilir (3)

gitmeyenler gelin yeni sözlük kuralım (6)
beni de alın aranıza ben de nişantaşı çocuğuyum, ben de üniversite okudum. (bkz: burhan altıntop)