bugün

iyi dizi değil kasıntı dizi. atv'nin garip bir dengesizliği var. ya çok leş diziler yapıyor ya da ab grubunu da alalım diye kaliteli dizi yapma maksadıyla yol çıkıp kasıntı kötü diziler yapıyor. bir de bu şehir arkandan gelecek vardı bunun gibi.
Kadro oyunculuk ve akış bakımından çok sevdiğim dizi. Zaten bekliyordum. Ters köşe yapması özellikle hoşuma gitti.

Seviyor sevmiyor un cesur fedakar tunasini burada korkak Ahmet olarak görmekten hiç memnun kalmadım o ayrı konu.
8. gün diye başlık açamadım; direkt bu başlığa atladı. atv'de başlayan yeni dizi. kaliteli bir işe benziyor ama türk dizisi netice de, yakında saçmalar.
Bugün mevcut konuklarıyla maalesef son kez yayında olan program. Özellikle Prof. Ümit Özdağ'ı izleyemeyecek olmak üzücü.
gökmen karadağ'ın moderatörlüğünü yaptığı tv8'de yayınlanan ve prof. dr. ümit özdağ, fikri sağlar, hasan celal güzel ve gülay göktürk'ün düzenli şekilde katıldıkları tartışma programı.

peşin edit: ümit özdağ olmasa beş para etmeyecek olan program.
TV8'de yayınlanan tartışma programı.perşembe akşamları yayınlanmakta.bu akşamki konusu yoksulluk ve gelir dağılımı, konuklar ise ayşe buğra, eser karakaş ve sungur savran.