bugün

oooooo oooooo ooo türkler uçuyor türkler uçuyor!
semih erden ilk yarının son basketini smaçla tamamlasaydı bu maçı kazanacağımızdan emin olucaktım ama şimdi içimde biraz tereddüt var.. geçer birazdan.*
çok pis oynadığımız maç. pis koyucaz yani.*
ikinci yarı daha da bir heyecanlı ve çekişmeli geçecek maçtır. slovenya ilk çeyrekde sudan çıkmış balık gibi şaşırdı bizimkilerin oyununu görünce ancak sonrasında oyunda kaldılar ve sayı atmamızı engellemeyi başardılar.

ikinci yarı buna daha da hazırlanacaklar. aslında ilk çeyreğe bakarsak yanılabileceğimiz maç olabilir.
(bkz: semih erden)
şaka mı ne ama değil dünyada ilk dörde girme durumu oluştu.

(bkz: türkler uçuyor)
ilk yarı itibariyle türkler müthiş oynuyor. yalnız 2. periyodun sonuna doğru ender-hidayet-kerem-semih-oğuz gibi bir beş gördüm sahada, gözlerime inanamadım. hidayetten 2 numara mı olur? umarım tanyeviç ikinci yarıda böyle fantazilere kaçmaz.
gerçekten millilerimiz mükemmel oynuyor. ersan ilyasova 'nın smaç şovuna bayıldım. yarı finale doğru adım adım ilerliyoruz, maaşallah.
türkiye nin slovenya yı çatır çatır yediği maçtır. ilyasova yla türkoğlu uçuyorlar efenim adeta, durduramıyorlarmış.
evin içinde se se semi erden semi semi erden diye dolaşmama sebep olan maç.

alın
türkiye'nin 3. periyotta bu oyunu koruması gerek. güzel oynuyoruz, nazar değmesin ama yine aradaki sayı farkını 10-12 civarında tutmamız bizim için daha güzel olacaktır.
bu tempoda ilerlersek, sayı farkını azaltmazsak, kazanabileceğimiz maçtır..
Çok umudum yoktu ama,rüya gibi gidiyor maç.allah bozmasın!
-seyirci gene durgun gibi sanki,tribünün bazı bölümündekiler resmen sinema izler gibi bakıyorlar.hadi coşturun millet 12 dev adam'ı...
ikinci yarıya kaldığımız yerden devam ediyoruz. 23 sayılık fark var an itibariyle.
(bkz: türkiye nin slovenya ya doyduğu an)
üçlüklerden medet ummamamız gerekn maç.
türkiyenin kanırtmaya ikinci yarıdada devam ettiği maç olmakta.
56-35 oldu. farkı korumamız lazım.
maçın skoruna bakarsak slavların kaderi türkleri eğlendirmek sanırım. aman nazar değmesin.
(bkz: amına koduk bülent başkan)
farkı korumanın önemli olduğu yeneceğimiz maç olacak inşallah.
iyi gidiyoruz bozmayız inşallah bu skoru.
türkiye'nin slovenya'yı üçlük ve smaç manyağı yaptığı maçtır.
biraz daha etkili oynarsak slovenya oyundan düşecek, bozulacak oyunları. zira acele atışlara gidiyorlar.
3. periyotun sonlarında farkı 24 de tutmak önemliydi. acele atış atacakları düşünülürse en kötü 4. yüz beyler.
*
no panik çocuklar, aceleye gerek yok.