bu bir araba plakası. doğan veya şahin. teşhir edilmesi gereken bir mahlukun kullandığı arabanın plakası.bu araba kullanan mahluk aracın arka tamponuna bir köpeği bağlamış, flaşörlerini yakarak bartın karabük karayolunda ağır ağır ilerliyormuş. hayvancağız araba hızlı gitmese de ayak uydurmakta zorlanıyormuş. direksiyondaki ,etraftan gelen tepkilere aldırış etmeden yoluna devam etmiş. hürriyette seri resimleri var. memleketimden insan manzaraları diye bir klişemiz vardır hani. buna ne diyeceğimi ben bilemedim, iki tane öznesi var birisi köpekçik te öbürüne ne ad takılır?
edit: bunu kötüleyen yaratık, yoksa direksiyondaki sen miydin?
bugünkü gazetelere göre internetteki haberi ihbar kabul eden bartın cumhuriyet savcılığı sürücü a.n.'nin göz altına alınmasına karar vermiş. jandarmanın sorgulamasının ardından a.n. serbest bırakılsa da işlemler sürmekteymiş.
dinsel, siyasi veya etnik polemik içermediği, bir şekilde jenital bölgeler ve diğer cinsellik unsurlarıyla yolu kesişmediği, hele futbola hiç gönderme yapmadığı için sözlükte ilgi çekmeyen başlık.
merhamet ve sevgi diye iki duygu vardı insanoğlunda. ve de duyarlılık. bu başlıkla anlaşılıyor ki hepsi gitmiş. zalime tepki vermeyen zalimdir. haksızlıklara karşı durmayan onlarla birdir.
"psikopatım ben"
neden zalimlik moda oldu. acımasızlık neden övünülecek bir davranış haline geldi bu kadar. sebebi çok açık. kimse yaşadığı hayattan sosyal ilişkilerinden memnun değil. diğer insanların onları önemsemeyişinin acısını gücü yetenlerden çıkarıyorlar. bu ihbari yapan her kimse alnından ellerinden defalarca öpülmeli.
yazık ki bitmiş insanlık. klişem oldu artık ama söyleyeceğim.
şeytanın işi çoktan bitmiş insanoğluyla. uzakta bir yerde oturmuş bizi izliyor. "bunlar beni de geçti" diyor.
çok yazık.
(bkz: köpeğini arabaya bağlayıp ona eziyet eden insan)
araç kullanmakta olan tüm , tır,kamyon,dozer, kepçe bilimum uzun ve geniş araç sahiplerine, görtüldüğü yerde üzerinden geçilmesine, gereğinin yapılmasına şeklinde bir emir geçilmesi gereken plaka. plakanın suçu yok elbet, insan zannedilip ehliyet verilmiş bir yaratıktır sahibi ve dilerim ki ; kendiside aynı şekilde bir arabanın arkasından kilomterelerce koşmak zorunda kalsındır.
-ehehe. köpee cogginge çıkardım işte neye kızıyonuz anlamadım? siz kopeleri koştururken, traş ederken, hadım ederken iyi de, ben arabaya bağlayınca mı kötü?

böyle der üste bile çıkar.

harbiden lan. hayvanları hadım etmeyin yanınakoyim. o adamın yaptığı yasadışı diye ceza alacak, ama siz hala yasal canavarlarsınız.

-ay benim köpeem azınca koltukları parçalıyooo. hadım ettircem.

lan, kadının biri 8 aylık bebe kediyi kısır eylemiş. bence ikisi de aynı yanınakoyim.