bugün

diğer hdpliler pkklı değil mi yani? bu parti neden kapatılmıyor da milletin gazını almak için her terör eyleminden sonra bir kısmı içeri alınıyor sadece.

şimdi buraya şöyle siktik böyle soktuk, terörle mücadele harika gidiyor naraları atan şovenist tipler doluşur. hiçbiri de demez ki neden bu parti ısrarla kapatılmıyor, neden bu 718 terörist bugüne kadar elini kolunu sallaya sallaya dışarıda geziyordu.

onlar gelmeden biz sorulması gerekenleri soralım.
Durmaaak yok, yola devam. Yetmez ama evet.. Şu sloganları ilk defa candan bir şekilde kullanmış oldum yahu..
Yetmez ama güzel gelişme.
"yetmez ama evet" demiş akp karşıtlığı ile bilinen bazı yazarlar.

işte siyasetin bu özelliğini seviyorum.

iktidar muhalif kanada tekrar tekrar " evet" dedirtebiliyor.

aslında bu "yetmez ama evetciler" var ya özünde iyi çocuklar. biraz daha sebat etseler var ya katıksız akp taraftarı olabilirler.
Hdp kapatılsın,hainler sürgün edilsin.
idam edilsinler, millet huzur bulsun.
gönül isterki daha iyisi olsun ama bana biraz insanların gazını almak gibi geliyor sonuçta gidenlerin yerine birileri gelecektir.
Yetmez ama "evet".

Bugün hdpye mühürü çaksalar gotu boklu pesmergeler hariç kimse ağlamaz. Karşı çıkmaz.
Adaleti fetönün eline teslime ederken yetmez ama evet diyenleri, doğuyu pkkya teslim ederken barış güvercini olanları sahneye davet ediyorum.

Görelim ne kadar erkeksiniz.
büyük resmî göremeyen kekolar sizi. tek amac savaş plitikasiyla kaçan koyunları tekrar yanlarına çekmek. ama siz hakediyorsunuz böyle yönetilip sikilmeyi.

bu ülkede her boku yap milletin amina koyacağız de sıkıntı yok ama hdp ye veya kürtlere salla kahramansın.