bugün

http://gundem.milliyet.co....2011/1390845/default.htm .Fatih;teki evlerinde para karşılığında webcam;da kızı G.G. (24) ile birlikte canlı seks şov yaparak erkekleri tahrik eden anne R.G. (46), bir erkek izleyicinin isteği üzerine 7 yaşındaki küçük kızını da çirkin işine alet edince hapsi boyladı.(sana anne demeye dilim varmıyor ne yazık ki diğer annelere hareket olur.)
(bkz: annesini sikeyim)

peşin edit: annesinin değil, 7 yaşındaki kızın annesini sikeyim.

edit : sikmiyorum tamam. çükümünde bir şerefi var..
anne değil o. başka bir şey.
kerhane orospusu olması gereken kişinin anne olması.
idamın gerekli olup olmadığını yeniden sorgulamama neden olan kadınımsı.
anne diye nitelendirilen şeref yoksunu, sapık.
"7 yaşındaki masum hariç" ailecek orospular beyler dağılın.
bu insanların(!) aramızda yaşadığını düşündükçe kanım donuyor.
o küçük kıza yazık. bunlar nasıl abla nasıl anne aklım almıyor.

babalarının onların karnını doyurmak için gece geç saatlere kadar çalışması, onların ise bunu yapması insanın yüreğine daha çok dokunuyor.
insan değildir.
olayın fatih gibi muhafazakar bir bölgede yapılması da ilgi çeken bir nokta.
bir insan daha ne kadar aşağılık bir duruma düşebilir ki sorusununu sorduruyor. yazık , senin olmayan şerefini siksinler.
kısırlaştırılması gereken kadındır. bir daha ürer falan mazallah. her doğurana da anne dememek lazım işte.
ne yorum, ne yazı, ne söz, ne başka bir şeyle tanımlanamayacak kadın.
anne olmadığı kesin.
bilgisayar başında cinsel ihtiyaçlarını gidermeye çalışan,kontor,para vs.gibi araçlar yardımıyla bu insanlara prim veren sapık zihniyetinde ne kadar suçlu olduğunun altı çizilmesi gerektiğini gösteren olaya karışan annedir.camera karşısında iki göğüs,iki bacak görücem ümidiyle bekleyen,cinsel duyguları toplum tarafından bastırıldığı için evinde kamera ile tatmin olmaya çalışan sapık zihniyetinde en az bu anne kadar suçlu olduğunun bilinmesi gereklidir.
(bkz: yazıklar olsun)

bir nevi en iğrenç duyguların insanıdır.
anne değildir. anne gibi kutsal bi kelimenin asla yakışmayacağı varlık.
(bkz: kadının toplum içindeki yeri)
paranın kirli yollarla dahi kazanılmasının mübah olduğunu savunan anne olacaktır muhtemelen.

düşünüyorum; acaba hangi maddi yokluk bu kadar çirkinlik yapmasına mahal verdi acaba? anlamaya da çalışıyorum,

diyorum ki; yahu paraya ihtiyacı var demek ki yapmış ama 7 yaşındaki sübyanı nasıl alet edersin yahu. o an tiksinmedi mi bir anne olarak acaba? o an bu işi bırakma kararı almak yerine, o minicik kızı da para kazanmak adına alet etmesi 'nasıl bir vicdan sahibisin be kadın' dedirtiyor. nasıl bir annesin be kadın da dedirtiyor, kaldı ki 24 yaşındaki kızı ile birlikte yapıyorlarmış bu işi. nereleri yargılamak gerekir bu konuda bilmiyorum. devletin bir suçu olabilir mi acaba? insanlarımıza hiç bir gelir kaynağı sağlamadığı için.

hayır yahu bunun devletle alakası yok, bunun direkt insanlıkla alakası var. kolay para kazanmaya çalışan insanlarımızın para için her şeyi yapabileceklerinin bir kanıtı sadece. nice babalar var ülkemizde karısını, kızını satan. nice insan denmeye bin şahit insancıklarımız var ufacık bebeğe tecavüz eden ve ettiren. nice hayvanlarımız var uçkuru yüzünden binlerce insanın midesini bulandıran.

bu gün bir kez daha tiksindim insalıktan.
http://www.swfcabin.com/swf-files/1288033921.swf
allah belanı versin.*
hadi erkek sapıkları hadım yasasıyla hadım edersiniz de bunu ne yapacaksınız bana göre küçük çocuklara tecavüz eden bir erkekten farkı yok.
annem benim webcamde striptiz yaptımı görse evire çevire döver sonra hastaneye yollar özetle bu ne biçim anne duygusal tepki. bu aileye bunu yaptıran ülkede yaşıyoruz millet aç realist tepki.
bunu ağaca bağlayıp sikmiyceksin gözünün içine bakıcak beni sikicek mi diye. sikmiyceksin ama her an sikebilirmiş gibi durcaksın sikin her daim kalkık olacak. tereddütten ölcek vicdanını siktiğimin karısı.
BiSiKLET KULLANMAK iÇiN EHLiYET, sığrı beslemek için ruhsat almak gereken ülkede hiçbir psikolojik teste tabi olmaksızın, hiçbir ön eğitim verilmeksizin üremeye izin olmasının acı sonuçlarıdır bunlar. bu şerefsiz yaratığın binlerce değişik varyasyonu da var. kızını kardeşiyle evlendiren, 5 yaşında çocuğu selpak satsın diye gece 2'de sokakta dolaştıran, ilkokula göndermeye bile erinen gönderse bile bittikten sonra kızsa evlendiren erkekse ne idüğü belirsiz vakıflara köle gibi satan aileler ülkesi burası.

ebeveynliğin gerektirdiği sosyal, ekonomik ve psikolojik altyapıya sahip olmayan milyonlarca insan ve ziyan edilmiş milyonlarca çocuk var bu ülkede.