bugün

nedense fenere güvenmiyorum. çok farklı galibiyet de alabilir berabere de kalabilir. tutturda kupon yapmadan önce iyice düşünmek lazım. işin ucunda kupon bedelinin iadesi var. kim istemez ki bedava kupondan para kazanmayı.
Alanyaspor zayif rakibi karsisinda zorlanmaz.
Fenerin 2 penaltıyla alacağı maç.
fenerbahçenin gol yemeden kazanmasının mümkün gözükmediği maçtır. her maça farklı stoperler ile çıkıyoruz. bir maç kırmızı kart cezası olan veya olanlar, bir maç covid testi pozitif çıkan veya çıkanlar, bir maç bilmem ne olmuşlar.. 7 tane atsak bile mutlaka en az 1 gol yeriz gene.
senin gibi fenerliyi silkelesinler üstteki.
Fenerbahçe alenen maçı germeye çalışıyor çünkü Alanya’dan deli gibi korkuyorlar. Az önce davidson Altay’a normal bir faul yaptı, 10 oyuncu birden deli gibi itiraza geldiler. Anlaşılan üst üste iki maç kazanınca gaza gelmişler
görsel
fenerbahçe'nin ilk yarıyı 1-0 bitirdiği maç.
önemli olanın topla oynamak değil topu kaleden içeri sokmak olduğunun vurgulandığı bir maç.
Alanyalı oyuncular tekme yemekten ayağa kalkamıyorlar ama hakem azimle kart çıkarmıyor garip maç.
en kötü maçımız böyle olsun. türk futbolu bir kez daha gösterdi ki maçın kazananını istatistikler değil kaleye giren gol belirliyor. ayrıca 3 günde bir maç yapan fenerbahçe için normaldir istatistiklerin böyle olması.
2-1 her zaman tehlikeli bir skordur, umarım maç bu şekilde (2-1) biter de maçı tamamlarız. takım yorgun alanya bastırıyor ama onlar da fos.
Fenerbahçe’nin Söke Söke aldığı maç. Hatayspor jimlastikçileri yağladıktan sonra lider belli olur. Evet.
Fenerbahçe’nin bu maçtaki Anadolu takımı taktiğini beğendim. Her Alanyalı oyuncuya ikili üçlü bol faullü baskılar, Altay’ın her kurtarıştan sonra dua ede ede yerde yatması filan çok iyiydi. Alanya’ya Manchester city muamelesi yapıp çıkmışlar ki haklılar tabi kendi kapasitelerini bildikleri için. Bence ligdeki Denizli, Ankaragücü, Erzurum gibi takımlar fenerden ilham almalı
Bu sefer Kara gece falan değildir. Fb net bir galibiyet aldı.
Fakat uyguladıkları taktik birebir mourinho stiliydi.
Yalnız her maç bu yemez.
sivas ve Erzurum deplasmanında falan böyle oynarsan kucağa oturursun.
Mesela 20 sene biz yedik bu taktiği Kadıköy'de.
Topu oynayan ve topu çeviren biz... golleri atan fener'di.
Lakin son maç bizde uyandık işe. Topu fb ye bıraktık. Ani ataklarla onyekuru'yu kaçırdık.
Bu yıl Kadıköy'deki maç çok tuhaf olacak. Fb bize bırakacak topu, bizde fb'ye... Tam bir kör dövüşü olacak.
Orta sahada birbirini yiyen futbolcular görüyorum. Birde adı dünya derbisi. Kalitenin zerresi yok!
Bu sene ligde en güzel oyunu Beşiktaş oynuyor.
Mandzukic'i de alırlarsa açık ara şampiyon olurlar.
Erol Bulut'un Pelkas ile aynı dili konuşması da çok büyük bir etken. Ortasahaya yedek bir Yunan alalım, Pelkas kendini yalnız hissetmesin. Takımın efsanesi olacak bu adam.
Neyse beyler ben kaçar, Çağdaş Atan'a soru sormaya gidiyorum. Küsmesin.
Kazandığımız için oldukça mutlu olduğum maçtır. Yaşa Fenerbahçe.
Yine fener aleyhine bir haksız penaltı verilen maçtır. Bu sene de hakemleri yenmeden şampiyonluk yok...
doğkan xd dingili burdaysa fenerli olduğundan utansın şimdi.