2007 avrupa basketbol şampiyonasında 2. tur maçlarından biri. kırmızı köşede ev sahibi, son dünya şampiyonu gasol un ispanya sı, mavi köşede japonyada amerikayı bile maymuna çeviren avrupanın basketbol devi yunanistan.

milli takımın kursağımızda bıraktığı basketbol izleme zevkini yeniden canlandıracak maç olacaktır. maç saati iple, halatla çekilmektedir.

ntv 22.30.
kötü geçmesi halinde basketboldan insanı iyice soğutma ihtimali bulunan maçtır. bu da kötü geçerse hangi maçı izleyeceğizdir bu şampiyonada.
bizim takımın antremanı, kaset izlemeyi falan bırakıp basketbolun nasıl oynandığını görmesi gereken maçtır.
yunanistan ın büyük zafere bir adım daha yakşalacağı maçtır.
nba izliyormuş havasına kapılacağımız maçtır.
erken final .
an itibari ile ispanyolların coştuğu, yunanlı antrönörün delirdiği maç.
ilk yarı sonu itibari ile ispanya'nın 45 - 24 önde olduğu maç.
(bkz: ben bu sahneyi bir yerden hatirliyorum)
yunanlılarla oyun tarzı olarak benzer taraflarımız olduğunu gördüğümüz maç olmuştur. onlar da düşük tempo ile set oynamaya meraklılar, biz de ama tabi teknik kapasiteleri kıyaslamıyorum. * * *
kora kor geçen maçtır. ayrıca yunanistan hafiften gaza mı geldi ne üçüncü çeyreğin ortalarındaykene...
artık kora kor geçmeyen maçtır , ispanya farklı skorla önde götürmektedir .
kora kor geçen maçtır, mesele skor değil mücadeledir çünkü...
maçı izlerken şu çılgınca şeyi düşündüm:adamım gasol yanına bir de calderon u alsa bizim ooonn ikii devv aaadaama ne yapardı?