bugün

8taş tan daha hoş geliyor kulağa.
her sene katılıp da bi b.k yapamamaktan kötü olmayan durum. ayrıca:

(bkz: kuyruk acısı)
bursaspor' un başarısının çekilememsinden oluşan durum. fenerbahçeli' yim fakat adamlara çamur atana kadar tebrik edin, bizim takım 60 dakika bir golü atamadı, top da sevmedi gerçi. adamlar çatır çatır şampiyon oldular. şampiyonlar liginde de şakır şakır oynarlar mı bilemem ama ellerinden gelen mücadeleyi göstereceklerine eminim. fenerbahçe' mizin bu yıl ki küçük maçlarında oynadığı gibi ruhsuz oynamayacakları da kesin.

tebrikler bursa tebrikler sağlam...
bursaspor istediği kadar gol yesin, istediği kadar maç kaybetsin, avrupada bizim büyük takımlardan daha kötü olamaz. çıtayı öyle bir aşşağı çektiler ki adamlar, bursa istesede daha kötü bir sonuç alamaz. şampiyonlar liginden eksi puanla ayrılamaz, büyük ihtimalle 9 golde yemez. yada yesinde fenerin acısını azaltsın diyorum
birilerinin yine dereyi görmeden paçaları sıvayıp, yorumlara başladığını görebileceğimiz bursaspor sıfatı imiş.

bursa, susturacaktır bence bu insanları.
rekor fenerbahçenin işidir arkadaş!*
bursanın haddine mi egale etmek! *
(bkz: bazıları hala acı çekiyor)
(bkz: yok yok sıfırmış o)
bugüne bugün alemin şampiyonudur.
bu bile güzel be. birilerinin çıkıp "bursaspor" harflerinin arasına rakam yerleştirerek içsel acıyı dışa vurması, nasıl bir acı verdiğimizi gözler önüne sermekte zaten.

bursa atmosferi artık bambaşka ve ne olur allah'ım real madrid'le aynı gruba düşelim. şarkımız yarım kalmasın..

bitmeyen şarkı;

çekmişiz kafaları, dalmışız hayallere.
2010 yılında şampiyonlar liginde,
koyacağız real madrid'e..
hali hazırda avrupa'da türlü rezillikler yaşamış takımların gerizekalı taraftarlarının kuyruk acılarından dolayı bursaspor'a yaptığı çirkef yakıştırma. öncelikle kendi mazilerine bakmalarını öneriyorum. azıcık araştırmayla nice köy takımlarından absürd farklar yediklerini, sıfır puan eksi averaj çektiklerini kolaylıkla bulabilirler.
bursanın da artık büyük takım olduğunun yavaş yavaş belli edildiği yazım şeklidir.
saçma sapan mantıktır.

bir beşiktaş'lı olarak söyleyebilirim ki, en nihayetinde bursaspor'da bir türk takımıdır, gelecek sene göğsünde son şampiyon apoletini; ay-yıldızı taşıyarak avrupa maçlarına çıkacaktır. el oğlu bursayı, şunu bunu değil türkleri yendik diyor. açın gözünüzü artık.
(bkz: Sigma Olomouc - Fenerbahçe 7 - 1)
(bkz: liverpool beşiktaş 8-0)
ben bu maçları canlı izlemiş bir türk vatandaşı olarak üzüldüm ancak burada yazılanları okudukça boşuna üzüldüğümü anlıyorum, yukarıdaki maçlarda fb yi ve bjk yı milli takımı destekler gibi desteklemiştim ve samimi söylüyorum bu hezimetlerde kahrolmuştum, anladımki boşuna yıpratmışım kendimi.
biz 8 yedikten, fener 0 çektikten, galatasaray tromsö'ye elendikten sonra bursaspor 0 çekse bile önemli değildir. anadolu'dan şampiyonlar ligi'ne katılmayı başaran ilk takım olmak bile büyük başarıdır.
(bkz: bu filmi bir yerden hatırlıyorum)
orasını bırak ta bursa spor düşünsün dediğimiz hadise, bir nevi fb'nin yaptığının aynısı olacaktır bir ihtimal, hani fb de sıfır çekmişti ya o hesap.
burada hazır yapılmışı var (bkz: fenerbahçe nin şampiyonlar ligi nde sıfır çekmesi)
bir takımdır. *