bugün

bu kadarını beklemiyordum... diyordunuz ,eziyordunuz hoş görün diyordum ama yok olmaz tahammül sınırlarını zorlamışız..

bu yeni nesil okumuyor arkidiş gördüğü başlığa yumurtluyor gidiyor oku be kardeşim az biraz oku hele bi de nick altı giriyorsun .tanrım sen geride kalan yazarları koru.

zoraki tanım: 6.nesil yazarın 4. nesil yazarın nick altına hoşgeldin diyerek entry girmesi durumudur. aynı zamanda enrty girilen nick sahibinin dumurudur.

edit: sorun saygıda kusur edilmemesi değil efendim enrtyleri okumadan ortama bodoslama dalınmasıdır. bu soruna dem vurulmuştur bu enrtyde... iyi okuyalım iyi anlayalım...
(bkz: altıncı nesil isyanda)
bende sözlük yazarıyım, benim de okumam yazmam var benide kabul edin artık yanınıza adam yerine koyun serzenişlerinin dışa vurumudur.
terbiyesizliğin daniskasıdır efenim. oda neymiş öyle. sen ne cüretle gidip selam hoş geldin yazarsın ki taaa 4. nesil yazara o caddeden geçerken kafan önde el pençe duracaksın ey zındık. şimdi titre ve kendine gel. çabuk günahlarından arın. nasıl saygı gösterilir öğren öyle gel. ahlaksız...
misafirin ev sahibine hoşgeldin demesine benzer.

nesil faşistliği yapmayı sevmem ama sonradan gelen birinin kendinden önce orada olanlara hoşgeldin demesi cidden garip.
yaptığı eşşekliktir büyük bir ihtimalle şuan utanıyor olan yazarımsı kişiliktir.
(bkz: 5inci nesil yazarın 4üncü nesile hoş geldin demesi)
(bkz: 4üncü nesil yazarın 3üncü nesile hoş geldin demesi)
ha olay 6ncı nesil değil ise sadece o zaman da;
(bkz: kendinden bir önceki nesile hoş geldin diyen yazar)
(bkz: 6ncı nesil yazarın 4üncü nesle hoş geldin demesi)
alt değil altı o efendim, ı'sı var zaten.
bir de ünlü düşmesini kaptınız mı dünya güzel bir yer olacak.
yadırgamayın lan 3. nesil bir yazara hoş geldin başlığı açılması daha sikimsonic bir durum..

(bkz: fatal ın sözlüğe hoş gelmesi)
gerçekten ayıptır. derhal ölmesi veya öldürülmesi gereken bir yazardır.
sözlüğe girmesini bekleyen, girdiğinde ise hoşgeldin diye mesaj gönderen yazardır. * * *
dördüncü nesil yazarın "6ncı" yazamamasından daha vahim olmayan bir durumdur.

bir de şöyle bir şey var: ilk beş nesil rahatsız.