bugün

siklenmeyen başkaldırıdır. adamlar hükumet. yapacak bir şey yok. kimse istemediğini söylüyor ama, her seferinde birinci sıradalar.
olmuş bitmiş seçimler kardeşim uzatmanın manası yok. istesen de istemesen de o hükümete vergini paşa paşa vereceksin biz de vereceğiz sevsek de sevmesek de tamam bitti.
64. hükümeti yasa boğan açıklamadır.

yetkililer birbiri ardına açıklama yapıyor,

"bebişim çok üzgünüm ne olur aç telefonu da konuşalım" diye.
sen kimsin amk?

tanımıyormuş.

sen şimdi tanımıyorsun ya davutoğlu kabineyi acil toplar ve hükümetin istifasını cumhurbaşkanına sunar. bu pazar da seçime gideriz.
Konu hakkında yorum yapmak yanlış olacaktır. Bu konuda çok güzel bir söz var; fare dağa küsmüş dağın haberi olmamış.
hükümeti düşürecek açıklama.

bir liseli piç hükümeti tanımıyor beyler. dolar fırlayacak, hazırlıklı olun. *
Kabineye giren birçok bakanı tanımama durumudur. Birkaç bakanın yüzünü daha önce hiç görmemiştim ne de adlarını duymuştum. Tanımıyorum yani ne yapayım.

Eddüt: herif trollüyor, millet de ciddiye alıp tanımazsan tanıma amk falan diyor. Trollden daha çok bunlara güldüm lan.
tanımazsan tanıma. ayni doğudaki teröristlerinkine benzeyen bi laftir "bu devleti tanimiyoz hede hedö" bir olay olunca "nerede devlet nerede polis nerede ambulans" başka emrin. tanımamak cesaret ister. sadece lafta kalmasın.
sen kim köpeksin de bu açıklamayı yapıyorsun?
haklı isyandır. memleketin amına koydunuz biraz açın tv izleyin amkm
görsel

kudum kudum kuduran bir liselinin haykırışıdır. *
bu durum ana muhalefet partilerini de tanımamayı gerektirir. ne de olsa bu tablo onların beceriksizliklerinin eseri.

defol bahçeli
defol kılıçdaroğlu.
suç sende değil seni adam yerine koyup tc kimlik numarası veren devlette. Yaşadığın yerleri babanın bostan tarlası zannetme.
Cahilliktir.
Tanistiralim:
http://www.ntv.com.tr/tur...ri,GOu5Ye7bDk28YLJH8g_xrA
(bkz: damat berit hükümeti)
(bkz: çokta fifi)