bugün

hakkını veriyorsa süperdir. bokunu çıkartıyorsa, bakamazsınız bile.
yaşlanmadığını iddaa edendir.
kendini salmamış, hoş görünmekten vazgeçmemiş kadındır. bir de makyajı abartmıyorsa, helal olsundur.
(bkz: alışkanlık)
saygı duyulması gereken kadınlardır.
ayrıca türk kadınları hep evlenince bakımı bırakmaları yönünden eleştiri alıyor.böyle kadınları kutlamak gerek bence.imrenerek ve saygı duyarak bakıyorum.
makyajdan makyaja fark eden durumdur. eğer aşırı bir makyajdan bahsediyorsak kötüdür hatta berbattır. ama hafif bir makyaj yapıyorsa her zaman bakımlıdır, önünde saygı ile eğilmek gerekir.*
(bkz: hayata dair iç burkan detaylar)
hala umudum var diyen kadındır.
güzelliğine düşkün kadındır.
(bkz: ajda pekkan)
Herkes istediği gibi yaşar, denilerek kapatılması gereken olaydır.
aşırıya kaçıranlar kokoş diye bilinir. kıvamında yapanlara helal olsun hala bakımlı denir.
yoklukta bile gitmez*.

edit: gider mi? ne midesizsin ya!
"oha lan resmen ölümü beklemesini bekliyorsunuz" diye korumak istediğim kadındır. al müzeyyen senar 93 yaşında makyajsız mı çıksın ortalığa.. yapabiliyorsan yapsın hala arkadaş.. bakımlı insan, kendini mutlu hisseder...
burada yazan onca dallamadan daha saygı duyulası bir iş yapıyordur. ulan dalyarak, sen değil miydin 10 yıl önce "yaşamımıza karışıyorlar, özgürlüğümüze karışıyorlar" diye bik bik öten? şimdi sana ne oluyorda çıkmış -burhan tonlamasıyla- "mieakyaj yiapmasın yiaaa" diye dile geliyorsun? Oh lan iyi ki makyaj yapıyorlar, süper seksi oluyorlar. Keşke hepsi mini etek de giyse o pütürleşmiş, beneklenmiş süper seksi bacaklarını da kamuoyuna sunsalar. belki öyle olunca senin gibi beyinsizler bu ülkeden siktirolup gider.

n'oldu gücüne mi gitti? 1 aydır amerika'dayım 60'lı yaşlarda kendine bakan insanları gördüğümde gidip iltifat ediyorum aaa ne kadar güzel görünüyorsunuz, gri saç size çok yakışmış diye, senin beğeni kriterin farklıdır benimki farklıdır, sana mı sorucam kimi beğenip kimi beğenmeyeceğimi? Burada bik bik ötersin, sonra gider ajda pekkan'a bakıp 31 çekersin seni ikiyüzlük ahlaksız.
Rahat bırakılması gereklidir.
(bkz: hakkında bu kadar entry girilince öldü sandım)
modeli geçmiş ama modifiye tutkusu olan kadındır. en fazla doğan görünümlü şahin olur.
korkunç turuncu allığı, simsiyah abartılı eyelinerı, ürkütücü koyu renk ruju yoksa normal karşılayacağım kadındır. bu kadın 60 yaşında olmasaydı da 20 yaşında olsaydı gene normal karşılamazdım. olay makyaj yapılan yaşta değil yani, yapılan makyajda.
makyaj olsun giyim olsun her yaşa her tipe doğru uygulanırsa kişiye güzellik katabilir.
kokanadır. çirkeflikleriyle tanınmaktadırlar. allah hepsine hidayet versin.
fazla acıtmasın diye azraili güzel karşılamak için yapılan makyajdır.
bakımlı kadındır. çok yaşlı değildir, kendini iyi ve güzel hissediyorsa tam gaz devam etsindir.
hem 60lar artık yeni 50lermiş. yaaaa. *
laikle bir alakası yoktur makyaj her yaşta yapılabilir ama ayarını kaçırmamak gerekir.
kocasına hala hoş görünmeye çalışan bakımlı kadındır.
bakımlı olmayı seven kadındır. boynu kırılsa bile boyunluğun üzerine fular takacak kadar süslüdür.
yapmasa daha güzel olacak kadındır.
çünkü artık nine yaşındadır.
çünkü artık eli öpülecek, hayatla ilgili tavsiyeleri dinlenecek sabun kokulu teyzelerden olmuştur o artık.

he yok o ajda pekkan gibi hissediyorsa kendini, öyle mutlu oluyorsa, kimsenin karışamayacağı kadındır.