bugün

Fittir.
boyuna göre değişir yorumlamak ama görüyorum ki koca götlülere dert olmuştur.
60 kilo erkek mi olur la?

üflesem yıkılır.

80 - 90 arası idealdir. boy orantısına göre..
erkeksi mi la o ? 60 kilo ne ? rüzgarda uçar bu....böyle erkek mi olur ? 10 yaşındaysa ayrı konu tabi...
13 yaşındadır.
1 80 boyum ve 85 kg ile beni görünce spinosaurus sanabilir sakin ol evladım korkmana gerek yok.
normal durumdur. boy kilo endeksi ile alakalıdır. 1 65 1 70 boylarında bir erkeğin 65 kilo olması normal iken 1 80 vs boylarında 75 kilo civarı makbuldur.
yarın gel vileda sopası olarak işe başla.
yarın gel vileda sopası olarak işe başla.
ilerleyen yaşlarda senin yakalanacağın bir çok hastalığı es geçecek olan erkektir. kısacası 45-50 yaş üstü versusta ziker atar. sen yüksek tansiyondu, şekerdi, ebikti, kabıktı ile uğraşıp götünü kaldıramazken adam kelebek gibi uçar, arı gibi sokar. biraz mantıklı olun amk.
lisede böyle bir arkadaşım vardı 180 boy 59-60 kilo çöp gibi kollar ne yerse yesin kilo alamıyor spora gitti 1 yıl hayvan gibi protein tozu falan abandı cücük kadar kas çıkarabildi. hayvan gibi kol çalışmasına rağmen kol 30 cm i geçmiyor. adamın tiroidler hayvan gibi çalışıyor. 1 yıldır tedavi görüyor 65 kiloya anca çıktı. onun yediğini ben yesem 1 ayda 20 kilo alırım ama o ayda 500 gram alabiliyor.
"Zzzargana. Zargana bunlar zargana. Bihhilmem anlatabildim mi. Hæhæhæhæhææ. Herkeseee, bol şans."

(bkz: savaş cebeci)
erkek değildir o, erkek olsa duramazsın..
Fasülye olarak çağırılacak erkeğimsi. Evet.
önceden 80 kilo olan bir erkek olarak suan 57 kiloyum. göbek yok ise normaldir 60 kilo.
yürekden haber veren yok tabi .

görselci takımı işte .
küçümsemeyin. tüy siklet falan çıkar, ağzınıza sıçar.
Rüzgar eserken bir yerlere tutunması gereken bireydir.
60 kiloyum, alayınızdan delikanlı, alayınızdan erkeğim lan. 59 kilosu daşşak olan erkektir.
Ben 59 kiloyum.
Sarıldığında güven verecek biri lazım. 60 kilo erkek, daha kendini güvende hissetmiyordur.
çubuk kraker gibidir. arada bir görüyorum alıp böyle ortasından kırasım geliyor. yazık fakirlik işte.
bunun bir de 47 kiloluk versiyonları vardır. mini mini bir terrier edası vardır. amanın da ne tatlıymış ehüehühe diyip sevmeye kalkarsınız kolunuzu koparırlar.
edit: vardır vardır vardır oğlu vardır.
59 kilosu taşşaktır. Evet.
erkek dediğin 1.85 boy,98 kg olur.