bugün

şu yarışmacıdır;
https://streamable.com/9whfg

sakarya üniversitesi türk dili edebiyatı bitirip öğretmen olmuş, marmara üniversitesi sanat tarihini bitirmiş, hoca ahmet yesevi kamu yönetimini bitirmiş.
bilecik şeyh edebali üniversitesinde işletme lisansı yapıyormuş.
ayrıca anadolu üniversitesi adalet bölümü ve istanbul üniversitesi coğrafya bölümüne de devam ediyormuş.

hahah, senin ben yalanına sokuyum.

hepsini aynı anda nasıl yapıyorsun? uyumaya, tuvalete gitmeye falan nasıl zaman buluyorsun amk?

velev ki hepsini yaptın, yemekteyiz yarışmasında ne işin var?
Boş boles iş yapan denilecek adamdır. Okumuş ama adam olamamış kişidir.
ulan bu adamda fetocu tipi var
nerede görsem tanirim bu totoslari..

malum acununda kime neye hizmet ettiği ortada..
ülkede elini çarpsan üni mezunu geçen inşaattaydım beden işçisine sordum. abi 3 üni mezunuyum dedi. bu işin espirisi ama şu devirde şahsen yökün başına geçsem çoğu kişinin diplomasını yırtarım. stajerler sohbet ediyorum ya da yeni mühendis olmuşlarla utanmasa kolon kirişi bilmiyor. birde üstüne aman ne olacak hiçbirşey yapamazsam şantiye şefi olurum, imzamı kullanırım kafasında. mesela aöf den mezun olmuş çıkmış soruları ezberleyip geçmiş üni mezunu. yazık hem ailelere hem çocuklara emeğe zamana paraya yazık. en büyük suçlu hocalar ve sistem bir bölüme 60 öğrenci alındıysa hepsi mezun olacak diye birşey yok mesela bu sene sadece 10 mezun olsun. hakkıyla geçsin. kolay sor geçir ezbere dayalı eğitim ver. ay sonu maaşı indire gandi yap. sonra niye aya çıkamıyoruz. ülkenin 100 bin öğretmen ihtiyacı varsa habire niye öğretmen alıyorsun deki bu sene fakültemiz olarak öğretmenlik öğrenci kontenjanımız kapalı.
Yemekteyize katılmak için gençliğini vermiştir.