bugün

sevaba girmek isteyen biri mesaj kutumu yeşillendirse keşke maçı.
galatasaray'ın kaybetmesi halinde şampiyonluğu altın tepside fenerbahçe'ye vereceği maçtır.
muslera'nın ne kadar kaliteli olduğunu gösterdiği maç olmaktadır. adam gökhan zan'ın salaklığından bir gol yedi ama 2 tane süper kurtarış yaptı. sanki real madrid maçı anasını satayım. heyecana bak.
geçende sneijder hamitten pas alıp topu direğe nişanlamıştı. bu sefer burak sneijderin ortasını direğe gönderdi. bakalım bu lanet daha ne kadar sürecek?
beklentimin kat kat üstünde seyir zevki olan bir maç. mersin belediye gibi ezik oynamıyor hatta ilk 15 dakika resmen ezdi ama çok gol kaçırdı. 23.dakikada da burak'ın kafa vuruşu direkten döndü. büyük ihtimal boum atılır yada başka biri gs maçı çevirir.
burak yılmaz'ın kafa vuruşunda top direkten çıktı.
dany'nin kırmızı kart gördüğü maç. kaldık mı 10 kişi!
hakem anuna gomez dedi galatasaray'a.
dany kızardı.
kırmızı doğru karar bence.
ben mersin 10 kişi kalır dedim ama gs 10 kişi kaldı.aynı pozisyonda muslera ve hakan balta da sarı gördü. inanılmaz iyi bir maç oluyo bu olaydan sonra daha da iyi olur.
Daha yarım saat oldu beş tane kart çıktı. Oranlama yaparsak maç sonunda 15'i bulabilir.
bir beşiktaşlı olarak acayip şaşırdığım maç. galatasaray kadro kalitesinin yarısını oynayamıyor ilginç.
hakem'in etrafını bakınıp durduğu maç.. başka adam kaldı mı ona göre kart eksiği var herhalde yancuğuna koyayım..
Hakemin bir elinde kart bir elinde düdük koşturduğu maç. Pratiklik olsun diye kartları cebine koyma gereği bile duymuyor. Ne lan bu böyle?*
kırmızı kart pozisyonuna hiç yorum yapmıycam da eğer biraz türk hakemlerini tanıdıysam ilerleyen dakikalarda mersin'e de kolay bir kırmızı çıkacak maç.

maçın kahramanı da gökhan zan olur.
nasıl bir şanssızlık lan bu denilen maçtır. yine burak yine direk.
burak'ın 2 topunun direkten döndüğü maç.
galatasarayın haklı bir kırmızı kart gördüğü aynı zamanda 1-0 mağlup durumda olduğu maçtır. ayrıca burak yılmaz'in iki topu direkten dönmüştür.
burak'ın frikiği direkten döndü 2.kez direkten dönüyo. galatasarayın en zevkli maçı bu sezon bana göre ilk kez bu kadar şanssız gördüm galatasarayı.
an itibariyle hamit "direk bükücü" ünvanını burak'a devretmiştir.
fernando muslera olmasa fark yiyeceğimiz maç. ayrıca o direklerin .mına koyayım ben amma çektik be şu direklerden!
gs taraftarının her maç olduğu gibi "hakem" diye ağladığı maç. karar %100 doğru. bu kadar alçalmayın amk.
Dany'nin gole giden adamı eliyle itmesi sonucu kırmızı kart gördüğü maç. Hakem hamit'e verilmesi gereken bir sarı kartı da atladı.

edit: hamit'in ikinci sarı karttan kırmızıyla atılmış olması gerekiyordu.
faul bile olmayan pozisyon : 1 kırmızı kart, 2 sarı kart.

anasını siktin oyunun hakem!