bugün

beni yazar olduğuma bin pişman eden yazardır. bizden önce her şey çok iyiyimiş gibi konuşan, sözlüğün kalitesinin düşmesini sadece bize bağlayan yazardır. bana "şunu gerçekten içten söylüyorum: eğer sözlükteki eski tadın olmamasındaki tek sebep biz isek tamam beyler benden bu kadar. önemli olan sözlüğün kirlenmemesidir." dedirten yazardır aynı zamanda.

edit:yazım hatalarını düzelttirdiği için 146taksim1 e saygılar.
zamanı gelince yedinci nesile kin kusacak yazardır.
(bkz: imam osurursa cemaat sıçar)
(bkz: devrecilik)
aslında aşağılık kompleksi olan yazardır.

edit: insan kendini bu kadar belli eder mi?
altıncı neslin fazla sikinde olmaması gereken yazardır.
6. nesil tarafından açılmış bir başlık olmasından ötürü şunu söylemekten kendimi alamayacağım, siz niye kendinizi böyle sürekli ezilen taraf olarak göstermektesiniz evladım, kimsenin sizin üstünüzü batırdığı yok, rahat rahat sıçın içine sözlüğün demek istemiyorum ama rahat olun yazın entrilerinizi efendice kimse sizin üstünüze kusmaz...**
yerine göre haklı olan yazardır.

herkesin mizacı farklıdır, kimi direkt agresife bağlar, kimisi ayar verir, kimisi mizahi yaklaşır olaya.

sanırım 3 sene olacak yakında buralara adım atalı, şahsen benden sonra 3 nesil geldi 4, 5 ve 6. nesiller.

her neslin içinde mutlaka malları, format bilmeyeni, ağlayanı, zırlayanı, hata yapanı. biz geldiğimizde bizden 2 ay önce yazar olmuş ancak sırf "2. nesil" yazıyor diye artislik yapan ama kalite bağlamında zerre yol kat edemeyen adamlar da vardı. nesil farkı çok da umurumda değildir aslında ancak, son dönemde şöyle bir baktım da, lan 6. nesil kadar fason üretim nesil gelmedi harbi. bak içlerinde süper adamlar var ama genele bak, bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olanı mı istersin, gazete manşetini aynen kopyalayıp başlık açana mı bakarsın, hemen üstünde aynı bakınız verilmiş olmasına rağmen sempatiklik kazanmak için sözlük mottosu bakınızları vereni mi istersin, siyasetten zerre anlamadığı halde "ben bu tuza hıyar olmalıyım" mantığı ile bilgisizliğini milletin gözüne sokanı mı istersin? bu "ister misin?" dediğim türler 6. nesil'de diğer nesillere oranla kat be kat fazla çıktı adamım.

bak bu başlığı açan arkadaş, üstte de hemen bahsedilmiş, "şey" kelimesinin ayrı yazılması mevzusu. ayrıca, noktalama işaretlerinden sonra boşluk bıraksa çok makbule geçer. "dedirten" kalıbı pek hazzedilmeyen bir kalıptır ayrıca. moderasyon defalarca uyarmıştır bu konuda. "beni bin pişman eden yazardır" ve "dedirten yazardır" kalıpları ile tanım yaparken formata girişmiş, ayrıca da "sadece yazarı ilgilendirecek subjektif" derecede bir tanım yapmıştır. sen pişman olduysan, çok da cinsel organımda babam afedersin.

uludağ sözlük ciddi bir kalite erozyonundadır. bunun için tek sebebi 6. nesil olarak sunmaktan ziyade şunu diyebilirim ki, iyi yazarları tenzih ederek, genel anlamda ciddi şekilde kalitesiz olan 6. nesil bu erozyona katalizör etkisi yapmaktadır.
5.nesilden olması muhtemeldir.
(bkz: yemişim neslini sana bişey olmasın)
ya tam sustururuz ya kan kustururuz. - fatal ülkü ocakları -
sağlam kişilik problemleri olan yazardır..
(bkz: sözlük formatı)
(bkz: telsizle konuşur gibi entry girmek)*
güncel Önemli Başlıklar