bugün

1 saatte içtiği 6 litre su ile canından olan genç kızın ölümüdür.

isveç'in Uppsala kentinde, bir saat içinde 6 litre su içen bir genç kız, beyninde meydana gelen şişmenin ardından zehirlenerek öldü.

http://haber5.com/dunya/6-litre-su-icmekten-oldu
Yeni bir intihar şekli lakin karın hamileymişçesine şişer.
demek ki hiçbir şeyde aşırıya gitmemek gerekiyormuş.
o kadar aşırı su içimi göz sinirlerinde aşırı sulanmayla beraber azotu tamamen etkisiz hale getirdiği için kalıcı körlüğe de sebebiyet verir.
Bundan yaklaşık iki sene evvel başıma gelmek üzere olan olay.
1,5 litrelik şişeden içiyordum suyu ve yaklaşık 2 saat içinde 5 tane içmiştim bu şişelerden. 7 buçuk litre ediyor. 6. şiseyi almaya kalkmıştım ki, başım döndü oturduğum yerde kaldım, o gün bayağı bir süre içmedim su. Sonra işin ciddiyetini fark edince bir araştırayım dedim bu gibi haberlerle karşılaştım. Halâ da çok içerim su ama artık o kadar kısa sürede değil.

(bkz: Verilmiş sadakamız varmış)
görsel
nasil bi susamaktir, kucuk yasta olsa pokemon izleyip squirtila ozendi derim yada midesinde balik besliyorda olabirdi.

ama maalesef sorunun cevabi bunlarin hicbiri deildi. mesele ne biliyormusunuz kucuk dostlarim mesele; insanin cirkinlesmeden yasamayi basarabilmesi, sinirlari zorlamamasi.
42 defa ustuste mastbsyn dan olenden tut 70 yasinda sinemada eli seyinde olene gel ordan 2,5 litrelik kola sisesini almaya calisan uni kizina sonra ver elini bocek yiyip olen elemana. yani diyecegim o ki dostlar insan birkere mal olmaya dursun zordur zor.
büyük bir bardakla içtiği öğrenilmiş. olay isveç'te. ikea'yı sikeyim.
içindeki su aygırını özgür bırakmaya çalışmış olabilir.