bugün

(bkz: güne bomba gibi uyandım)
(bkz: yeni türkiye)
Allah belanızı versin.görsel
şenlikköy deki evimden duyulmuş patlama.
ne kadar terörist ve yandaşı varsa hepsinin anasını s......
Az ilerisinden bildiriyorum şu an, siren sesleri durmuyor ve ölü var deniyor. Çok net duyduk patlama sesini, sizin ben şerefinizi sikeyim orospu çocukları.
görsel

görsel

görsel

görsel

görsel
sorumlusu hdpdir.
Yaralıların bir an önce iyileşmesini dilediğim patlama, bazen Allah'ın unuttuğu Çekmeköy'de yaşamak faydalı olabiliyormuş.
Anası belirsiz orospu evlatları,allaham sen koru,bu piclerin kandilini dümdüz edin artık bu kadar orospu çocuğu icimizdeyse acimayin geç kalan adalet adalet değildir vurun!
1'i ağır 5 yaralı olduğu söyleniyor.
inşallah ölü olmaz duası ile okuduğum haber.
gene hain ellerin iş başında olduğunu gösteren patlama. şerefsizler. evet.
Yine acı haber yine terör yine acılar. Allah belalarını versin teröristlerin ve terör yanlılarının. Bombalı saldırılara, her gün şehit verilmesine alışmış bir milet olduk. Ateş düştüğü yeri yakıyor.
Geçmiş olsun... allah yaralılara acil şifa versin umarım terör saldırısı değildir.
insan neden kendi insanını öldürür acaba neden kardeşinin, memleketlisinin canına kast eder malına göz diker. anlaması çok güç. allah belalarını versin inşallah.
yayın yasağı yokmu yayın yasağı..
aq ülkesinde ölüm teget geçti resmen.
o kaçanları tutup meydanda silkin.

kazıklara oturtun.
Arkadaşımın evindeyim aman Allahım böyle bir ses ve sarsıntı olamaz.

inşallah ölü ve yaralı sayısı artmaz.
Anası belli olmayan kansız orospu çocuklarının işidir.
görsel
Arabalar yakalanıyor diye motorlarla saldırıya başlamışlar. Böyle bir şerefsizlik yok.
"istikrar"ın bir gereği olarak meydana gelmiş vahim olaydır. ekonomi boktan "siyaseti karıştırmayın" dış politika boktan "siyaseti karıştırmayın" patlama oldu "siyaseti karıştırmayın" terör aldı başını gitti "siyaseti karıştırmayın" hırsızlık var ülkenin anası belleniyor "siyaseti karıştırmayın" siyasiler sçmış çatır çutur canlı yayında "siyaseti karıştırmayın"..

tamam neye karıştıralım siyaseti oğlum onu da yazıverin. ülkede çok ciddi güvenlik zaafiyeti var her an her yerde patlama olabilir kime hesap soralım mahalle bakkalına mı kasaba mı ?
sabah işe giderken yolda ki polislerin fazlalığı dikkatimi çekmişti ki mersin de ne zaman sokaklarda polis olsa o gün mutlaka patlama oluyor. bunuda twitter da belirtmiştim maalesef şüphelerim doğru çıktı. bugün adalet sarayında da güvenlik arttırılmıştı. üzgünüm.
Sorumlusu ülkenin tüm milletlerine son dönemde düşmanlık besleyen akp, hatta o'da yetmezmiş gibi devleti tüm dünyaya düşman yapmaya calışan akp.
Biri ağır beş yaralı varmış. Ölü de var deniyor. Allah yardımcıları olsun.
Birazdan koyulur o yayın yasağı.