bugün

yan yana getirildiklerinde "60" tokat ilimizin plaka kodudur. "06" ankara'nın plaka kodudur.
tarih 15 mayıs 2011 fenerbahçe mke ankaragücü maçında oluşan skordur.
(bkz: her zamanki gibi 6 0 yeneriz)
hatırası vardı sadece gsye mahsustu.ne yaptın olum fener şimdi altı yapınca ankaragücülülerde alınacak üzerine.
ankaragücüyle cimbom bu karalekeyi an itibariyle paylaşıyolar. ha bir de alex de souza gibi bir adamın döktürdüğü bir maçtır.
(bkz: altı tane atılır mı be oha fenerbahçe)

not:galatasaraylılar lütfen alınmasın.
hak edene uygulanan fenerbahçe tarifesi.
galatasaraylıların bir anda piyasaya çıkıp uefa muhabbetini açtığı maçın skoru. 6 kasımdan bahsetmiyorum. 15 mayıs ankaragücü maçından bahsediyorum. manyakmısınız birader siz? 6-0 ı görünce birden uefa diye söylenmeye başladınız.
6-0 ile övünen f7 li önermesi.
(bkz: bir kedi gördüm sanki)
(bkz: kulakların çınlasın)
genç galatasaray taraftarı'nın kulakları çınlasın.
yine aylardan kasım değil gerçi ama.

(bkz: 15 mayıs 2011 fenerbahçe mke ankaragücü maçı)
kulakların çınlasın diyen fenerbahçeliler vardır.

dün ayın 14'ü olduğunu unutup...

(bkz: 14 mayıs 2006)
(bkz: yine aylardan kasım/#11751718)
galatasaray bu kulvarda artık yalnız değil... *
ne biri 6 mı dedi?
yine yeni yeniden bizlere fenerbahçenin şampiyonlar liginde 6 maçta 0 çekerek rekor kırışını hatırlatan rakam ikilisi.
galatasaray taraftarı'nın kulaklarını çınlatacak skor.
bir galatasaray'lıya fenerbahçe'den kaç yedikleri sorulduğunda tek elini kullanarak gösteremeyeceği maç skorudur. mutlaka diğer ele ihtiyaç duyulacaktır.
(bkz: altı tane atılır mı be oha fenerbahçe) *
yine yeni yeniden kulakları çınlattığımız skordur.
fenerbahçenin ankaragücünü TOKAT'lamasıdır. tabi bu durum 6s yi rahatsız etmiş olabilir. üzgünüz.
tokat ilinin plaka kodu
(bkz: 60)
(bkz: 5 i herkes atar 6 yı sadece biz atarız)
bi 20 45 değil.

not: tahmin et bakalım hangi takımlıyım.
18/07/97 tarihinde galatasaray beşiktaş ı bu skorla yenmişti ama hatırlayan yoktur herhalde. açıkçası ben de hayal meyal hatırlıyorum.

yine de fenerbahçelilere de hak vermemek elde değil. 2002 senesinde bir fenerbahçeli için en fazla övünülecek olay bir önceki sezon şampiyonlar liginde ikinci tur, ondan önceki sezon çeyrek final oynamış olan galatasaray ı yenmiş olmaktı, hem de altı gol atarak. sezon sonunda ligi altıncı bitiren fenerbahçe yi hatırlamazlar ama bu maç asla unutulmaz.

bence asıl unutmamaları gereken pancu nun beiktaş kalesinde devleştiği 3-4 lük maçtır. böyle altı goller arada bir atılır ama rakibin on kişi kalığ hücum oyuncusu kaleye geçince gol yiyip yenilmek çok zor gerçekleşir.