bugün

--spoiler--
Radyospor'da yayınlanan "Aydın Cingöz ile Haber Aktif" programına katılan Gökşen, Fenerbahçe ve Beşiktaş'ın kadrosuna katmak için çekiştiği Mehmet Topuz'un "Doğuştan Galatasaraylı" olduğunu ifade etti.

Gökşen, şunları söyledi: "2004 yılında Ergun Gürsoy ile birlikte Mehmet'i kadromuza katmak için Kayserispor Başkanı Recep Mamur ve Mehmet Topuz iyle görüşmüştük. Anlaşma noktasına geldiğimiz transfer son anda gerçekleşmemişti. Bugün ilginç olan Mehmet Topuz'un açıklamaları. Mehmet, doğuştan Galatasaraylı olduğunu söylemişti. Benimde bildiğim Mehmet Topuz, doğuştan Galatasaraylı."
--spoiler--
kayserispor'dan ayda 3500 tl kazanan 26 yaşına gelmiş bir futbolcunun yapmaması gereken talihsiz açıklama. 50 milyon doları geçtim, sadece bir takım talip olsaydı bu futbolcuya 500 bin dolara fitti. 50 milyon dolar kiiimmm mehmet topuz kim.
Türk halkının sevdiği bir olayı yani magazinin Türk futboluna uygulanması. Artık transfer haberlerini/söylentilerini magazin programlarında da görmek istiyoruz.
mehmet topuz un söylediği iddia edilen laftır. ancak hiçbir vidyoda bu lafı söylediği görülememiştir.

gören varsa başka tabi.

edit: var heralde görenler. bana linki atarlarsa memnun olurum.
(bkz: gol yemem)
(bkz: sörf tabiiki yerim)
ne real madrid'ler ne bayern munich'ler istedi de gitmedim sallaması.
çocukken yapılan sidik yarışı cümlelerinden bir.

-oğlum ben galatasaraylıyım 50 milyon dolar verseler gitmem fenerbahçe'ye.
+asıl bana on yüz bin milyon dolar verseler galatasaray'a gitmem!
- ulan 50 milyon dolar da verseler yine de fenerbahçeye gitme be

+ hadi ananı da al git o zaman
bugunku fanatik gazetesinde aziz yıldırım ın arabasında cekilmiş olan fotolardan anlaşılmaktadır. bjk den 100 istemiştir alamayınca aziz eline astarını vermiştir.
(bkz: mehmet topuz)
51 olsa oluyormuş galiba.. hem o milyon dememişti ki bin demişti.

fenerbahçe taraftarına geçmiş olsun.
--alıntı--

+ siksen gitmem!

+ bir kereden bir şey olmaz. hem acımadı be..

--alıntı--
tedaviden önce;

mehmet topuz- 50 milyon dolar verseler fenerbahçe'ye gitmem !

tedaviden sonra;

- mehmet'cim, sana senede 2.5 milyon vermeyi düşünüyoruz, ne dersin can parem?
+ vergiden sonra net para, he mi başkanım? nereyi imzalıycaz?
(bkz: seher vakti taviz verdim sevdiceğime)
bir mehmet topuz cümlesi.

neden gitmeyeyim. çengelköy'e geçerim oradan mis! rakı - balık.
(bkz: fenerbahçe ye değil neptün e bile giderim)
ancak messi'nin söyleyeceği sözdür.