bugün

Geri kafalı zihniyete karşı bağışıklık kazandırır.
ülkesine bağlılığını artırmak vatanını milletini seven bireylerin tohumunu atmaktır.

gereklidir çünkü günümüzde atatürkü sevmeyenlerin ortak noktası çoğunlukla düşünemeyen cahil orospu çocukları olmalarıdır.
5 yaşındaki çocuğa atatürk aşılamak zararlı değildir çünkü atatürk ve yaptıkları zarar içermez. çocuklarımız gerçek bir kahramanı bilmeli, sevmeli. buna karşı gelen çomarlar da kudurmalı senin gibi.

Edit. Atatürkün türkiye'yi yıkılmaktan kurtarıp güçlendirdiği bir yalan değil ki? Bu nasıl kör göz da?
5 yaş çok geçtir.

bizim evdeki tosun paşa 10 aylıkken Atatürk'ü gösteriyordu.
Ecdadımız (yavuz sultan selimden fatih'e, Atatürk'e ve böyle kahramanlar) var bizim. Biz çocuklarımıza ecdadımızı, bayrak sevgisini, vatanın önemini, dinimizi elbette aşılayacağız.
Her millet nasıl kendi ecdadını aşılıyorsa bizimki de aynı onun gibidir bunda zararlı bir şey yoktur.
"gerçekleri öğrenince..."
ben de atatürk ün bu vatanı kurtarmak değil bölmek için uğraşan bir über siyonist olduğunu öğrendiğimde çok şaşırmıştım.
Bazı loblarımız eksik falan değil, değil mi?
Bu kıyaslama ciddi ciddi yapıldı.
Her aile çocuğuna istediği eğitimi verebilir. Ailenin inandığı değerleri çocuğuna öğretmesi kadar güzeli yoktur.
kimseye kimseyi aşılamayın. sadece öğrenmesi için önünü açın.
siz çocuğunuza kimseyi aşılamayın. sadece millet ne demek, vatan ne demek, cumhuriyet ne demek, demokrasi ne demek, kadın hakları ne demek, insan hakları ne demek, türklük bilinci ne demek, bunları öğretin. düşünme kabiliyeti verin, araştırma bilinci aşılayın. kendisi atatürk'ün ne kadar önemli, ne kadar büyük olduğunu anlasın.
bu çocuğa insanlara hoşgörüyle yaklaşmayı da, farklı görüşlere saygıyla duymayı da öğretecekseniz dini de anlatın atatürk ü de anlatın. bir de mümkünse çocukları kendi siyasi emellerinizden uzak tutun. kirli zihinlerinizden bıktı bu ülkenin çocukları, masumları.
Vatan sevgisiyle pararlel şekilde öğrenileceği için sakıncalı durum söz konusu değil.
(bkz: 48 aylık bebeklere dini eğitim)

http://odatv.com/48-aylik...ni-egitim-2610171200.html

daha beteri var.
ensar nasıl iyi mi?
Bizim zamanlarımız tabii şimdiye göre eğitimi ve ortamı daha düzgün olduğu söylenir. Okullarda hem tarih dersi hem din kültürü dersi anlatılırdı. Tarih dersinde Osmanlı devleti, Selçuklu devleti, göktürkler devleti, kurtuluş savaşı dönemi ve Atatürk sonrası dönem inkılap tarihi dersinde vardı. Hepsini doğru bir şekilde öğrendik. Din Kültürü dersinde ise Hz. Muhammet'in hayatını, çektiği acıları, yardımseverliğini ve eşitliğini öğrendik. Atatürk anlatıldığı gibi Hz. Muhammet, Hz Adem, Hz Havva, Hz. Ali'den anlatılıyordu, nasıl namaz kılınır oda anlatılıyordu. Osmanlı'da Fatih Sultan Mehmet, Yavuz Sultan Selim gibi padişahların neler yaptığı, hangi savaşları kazanıldığı hepsi anlatıldı diye uzayıp gider.
Gel gelelim cahil cahil gelip bu başlığa gelip cahil cahil ötenler atalarına saygı göstermeyen iflah olmaz tipler başka ekleyeceğim bir şey yok.
Atatürk kimdir? Yıllar önce bu vatanın düşman işgalinden kurtulmasına önderlik eden adamdır. Daha sonra eline padişah olma imkanı geçmesine rağmen bunun yerine Cumhuriyeti ilan eden adamdır. Çok kısa zamanda çok büyük işler yapılmasına öncü olan adamdır. Bilimde, ekonomide, toplumsal hayatta gelişmiş Devletlerin seviyesine çıkartan adamdır bizi. Ulan bu adamı aşılamak neden kötü olsun.
Çünkü o masallara ancak 5 yaşında çocukken inanırsınız *
geç bile kalmış olursun.
Daha sabah ciao bella şarkısınk da öğrettim.
iyi olan, güzel olan herşey küçüklükten öğretilmeye sevdirilmeye çalışılmalıdır.

iyiyi sevdirmenin kötü olduğunu iddia eden ise (donsuz peach dışındakiler hariç) halis muhlis o.ç.'dur.
5 yaşındaki çocuk sadece oyun oynamalı. Ne siyasi ne dini hiçbir şey aşılanmamalı. Bırak çocuk kendi halinde büyüsün. Onun o halde bu ideolojilere ihtiyacı zaten yok.
ister Atatürkçü ister dindar ister ülkücü ister Kürtçü olsun ufacık çocukların siyasi militan gibi takılması hiç iyi birşey değildir. Uzaktan da iğrenç gözüküyor.
Bakın 140 journos bu konu hakkında Bir video yapmış izleyin :

https://youtu.be/d0H6A8YpMJg
Badeci şeyhleri mi öğreteceklardi.Atatürk bu ülkenin gerçeği zamanında şeyhlerin insanları dinle nasıl kandırdıklarını görüp mani olup ülkemizi kalkındırmışsa bugün de aynı ruhla çocuklara bunları öğretmek lazım.
çocuğun ilerleyen dönemlerde ruhsal yönden çöküntüye uğratacak durumdur. yazık.
5 yaş gene iyiymiş, benim yeğen 2 yaşında Atatürk'ü de biliyordu, türk bayrağını da ama Orospu evlatlarını bilmiyor işte henüz erken onlarla karşılaşması için.
Vatanını seven, ülkenin kurucusuna saygı duyan, büyüyünce karısını, çoluk çocuğunu şeyhlere, şıhlara siktirmeyecek, ülkesine faydalı bir birey yetiştirmeye başlamanın ilk adımıdır.