bugün

bu ülkede eğitimcilerde silahı, şiddeti bir çözüm mekaniği olarak görmeye başladıysa vay halimize.

4 eğitimci diğer bir eğitimci tarafından katledilmiştir.
endişe vericidir.
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi'nde silahlı saldırı gerçekleştiği gelen haberler arasında ve gelen Son dakika bilgilerine göre 4 kişinin hayatını kaybettiği söyleniyor.

http://www.turkiyegazetesi.com.tr/yasam/554450.aspx
Haber sitelerine an itibari ile düşen haber. Eskişehir osmangazi üniversitesi eğitim fakültesinde 4 öğretim görevlisi ölmüş. Saldırıyı yapan öğretim görevlisi yakalanmış.
balon haberdir. akp döneminde olmuştur.
twitter üzerinde de paylaşılmaya başlanan olay. bahsi geçen saldırganın da öğretim görevlisi olduğu söyleniyor. tuhaf!
okumayı düşündüğüm üniversitede olana bak. yuh be. ne kadar uğursuzum.
içi boş insanlar öğretim görevlisi olduğu sürece bu olaylar ülkemizde yaşanmaya devam edecektir .
4 kişiyi öldürecek kadar ne davası varmış böyle?
Doğru olan saldırıdır. Henüz tam olarak teyit edilmiş olmamakla birlikte, bir dekan yardımcısı, araştırma görevlisi, fakülte sekreteri ve okutman, bir öğretim görevlisi tarafından vurularak hayatlarını kaybetmiştir. Saldırı eğitim fakültesinde gerçekleşmiştir.
araştırma görevlisinin cinnet geçirmesi sonucu gerçekleşmiş ve 4 kişinin ölümüyle sonuçlanmıştır.
Güzel okulumun son hali içler acısı http://m.turkiyegazetesi.com.tr/yasam/554450.aspx .
Üzücü olaydır.

https://mobile.twitter.co...status/981877550464077824
Eskişehir osmangazi üniversitesi’ndeki güvenliğin ‘sözde’ güvenlik olduğunu eskişehirliler bilir.
akademisyen silahı nereden buluyor? okula silahla girip nasıl meslektaşlarını öldürebiliyor? ülke her bakımdan çöplüğe dönmeye başladı
AKP döneminde gerçekleşen eğitim kurumunda dehşet verici olaydır.

Sen herkesi şucu bucu diye ayrıştırırsan olacağı buydu be çarli.
a'dan z'ye tüm sorumlularının cezasını çekmesini isterim fakat maalesef muz cumhuriyetlerinde böyle bir şey hiçbir zaman mümkün olmadı.
bi delirmeyen eğitimciler kalmıştı onu da başardık.

tebrikler.

artık ülkeyi kitleyip gidebiliriz.
Bir araştırma görevlisinin 4 kişiyi öldürüp ( dekan yardımcısı, okutman, genel sekreter, öğretim görevlisi) 3 kişyide yaralamış. Allah rahmet eylesin yaralılara acil şifa versin.
bir insanı mektebin tek başına adam etmeye yetmediğinin kanıtı olaydır. bir insanın araştırma görevlisi olabilmesi için not ortalamasının görece yüksek olması şart. ama ruhun bozuk olduktan sonra 4.00 ile mezun olsan neye yarar.
Vizelerdeki son sınavlar ertelendi diyorlar? Doğru mudur acaba? Dedirtir. Olan öğrenciye oldu tam vize haftası olacak iş mi bu?
abartılan balon olay. sokakta insanlar birbirini vurunca bu kadar abartılmıyor üniversite olunca abartılıyor.
4 kişinin öldüğü, 3 kişinin yaralandığı ama kimilerinin 'bizim vizeler ne olacak' dediği elim olay.

Bunlara umarım araba çarpar da arkalarından; 'ama bizim akşam yemeği ne olacak, açın şu trafiği' derler.
herkesin elini kolunu sallayarak rahatlıkla girebildiği bir okulda olmuştur. şahsen ben esogü ana kampüsünün girişinde hiç güvenlik görevlisi gördüğümü hatırlamıyorum. yerel halk, it kopuk, rahatlıkla girebiliyor. bir üniversiteye, hele türkiye'de bir üniversiteye girebilmek bu kadar kolay olmamalı.

bu olaya burada alkış tutan "oh olsun" diyen klavye ergenleri lütfen elindeki annesinin soyduğu mandalinayı bıraksın ve dışarı çıkıp bir hayat edinsin. evde dura dura iyice kafayı yediniz.
ülkedeki bütün kurumların yozlasma sebebinin tek bir adresi vardır.
16 yıl. dile kolay.
2002'den sonra üniversitelere öğrenci, öğretim üyesi vs olarak giren herkes araştırılmalı.
fetöcü ya da yandaş olmadan, bileğinin hakkıyla o kadrolara girmenin piyango olduğunu herkes biliyor artık.
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi'nde silahlı saldırıEskişehir Osmangazi Üniversitesi Eğitim Fakültesi'nde, bir öğretim görevlisinin silahlı saldırısı sonucu 4 kişi hayatını kaybetti, 3 kişi yaralandı.

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Eğitim Fakültesi'nin 2. katına çıkan araştırma görevlisi Volkan B., burada cebinden tabancasını çıkarıp, odasına girdiği fakülte sekreteri Fatih Özmutlu'yu vurdu. 

Ardından yan odaya geçen Volkan B., buradaki Dekan Yardımcısı Mikail Yalçın'a ateş etti. Volkan B., ardından 3. kata çıktı ve buradaki odada bulunan araştırma görevlileri Serdar Çağlar ve Yasir Armağan'a da art arda ateş etti.