bugün

biz pazarlayıcı edası ile "müslüman oluyon mu" demesi bana göre hoş olmayan olaydır.

zira bir mizansen yahut gerçek farketmez karşısındakine güzelce anlatması gerekiyor. Ve üstüne basarak söyleyeyim (!)karşıdakinin konuşmadan etkilenip kendi dili ile müslüman olmak istediğini belirtmesi gerekir(!)

inançlı bir müslüman olduğum halde böyle şeylere karşıyım. Sen adamı binlerce kişi karşısında sıkıştır "haklıyım demi inandın demi tanrı var demi" diye adama "evet" cevabından başka şık bırakma sonra müslüman yaptım onu diye gez ortalarda.
emin olun eğer bir mizansen değilse o adam oradan çıktıktan sonra eski düşüncesine geri dönmüştür.

youtube'da da çok görüyorum bunları sokakta alıyorlar bi tane ateisti başlıyolar anlatmaya cevap hakkı tanımadan "haklıyım demi" diyorlar ee adam kameralar karşısında bir şey de diyemiyor ne yapacağını şaşırıyor evet ama şöyle... derken lafını kesiyor "evet demek ki inandın hadi bi şehadet getirelim kardeşim" diyor.

olmaz abi olmaz öyle o kişi gönülden inanıp razı olmadıkça başarmış olmazlar sırf youtube da yayınlayıp prim yapmak için insanları kamera karşısında sıkıştırmak bence çok yanlış.
uçak düşüyordur.

yeminlen bütün virajlarda hatim indiriyom hafız oluyom ne müslümanı.
müsloların uydurma senaryolu videolarından biridir.
(bkz: beni tanıdılar sen kaç)
facebookta bir sayfanın altında baş örtülü biz ablamızın yazdığı Eşhedu enlâ ilâhe illallah ve eşhedu enne muhammeden abduhu ve resuluhu yazısını okumuştur.
https://www.youtube.com/watch?v=d-Tka2995mk

Sönmez Reyiz'den lafı yedikten sonra imana gelen gençtir.
bilip bilmeden, okumadan, anlamadan ateist olmuş kişinin beş dakikada okumadan öğrenmeden müslüman olmasıdır. bu adam 10 dakika sonra da budist olur. (bkz: tuğçe kazaz).
düzmece bir oyunun ateistidir.
kelime-i şehadet getirmesi yeterlidir..islamiyet öyle kolaylaştırıcı bir dindir işte..allah yok dersin dinden çıkarsın, bi kelime-i şehadet hoop takrar dindesin..
ben 4:59 da oldum sorun olur mu? geçin bunları saçma sapan şeyler bunlar.
ateistler dış dünyanın varlığından şüphe edip hayaller aleminde yaşamaz...
ya cidden ateyizler herşeyi bildiğini sanıp,hiçbir şey bilmeyen insanlardır. lütfen uğraşmayın şu cahillerle.
sizin izlediğiniz videoları deneysel bir mantıkla ilk bizler izliyoruz efenim. masalları ciddiyetle savunmak hiçbir şeyi ispatlamaz.
Youtube da 'am nasıl yapılır' konulu bir tubegaz vardı, nasıl bir yokluksa ?: diğerini müslüman yapma ihtiyacı. ..neden buna ihtiyacın var dostum ?.
ateist değildir.hiç olmamıştır.yalandır.
Dini söyleşinin önceden planlanmış bir senaryosudur.
götümle güldüğüm video.

birde 2 dakikada kalemle ateizmi çökerten arkadaşımız vardı, tebrik ediyorum hepsini.
Terkedeceği çok şey olmadığından 5 dk bile fazla dedirten gençtir.
kelime i şahadet i çok yavaş telafuz eden gençtir.
çok yavaştır. kelime-i şahadet getirmek 5 dakika sürmez, 5 saniye sürer en fazla.
bunlar bir tür artık dini pazarlama tekniğimi diyeyim ne diyeyim bilemedim. yoktur öyle şeyler nesnel olan kimse dindar olmaz. deist olabilir belki ama dindar olamaz.
Düşen bir uçakta bulunması olası olan gençtir.
günümüzdeki bazı müslüman davranışlarına bakmadan, kur'an-ı kerim'in ve bilimin ışığında, inatçılık etmeden, kendisine sunulan doneleri objektif bir bakış açısıyla değerlendiren ve doğru yolu bulan gençtir.
yine bir zakir naik farkıdır.
Eter koklayıp 1 dakikada hristiyan olan battal gazinin oğlunun yaninda esamesi okunmaz.

- ben alyonun oğluyum. Battal benim can dusmanimdir. Ben hristiyanım.