bugün

ilk yarısı biten maç.
fatih terim'in kalitesini ortaya koyan bir maç. fatih terim doğalgazını ihraç etsin, ama galatasaray'dan uzak dursun.
golü yedikten sonra maçı izlemeyi bıraktım, game of thrones indiriyorum. golü yedik diye bırakmadım maçı, bu kadar kaliteli maç izlemeyi hak etmediğim için bıraktım.
El sikiyle gerdeğe gireceğimizi düşünenleri göstermiştir. Lan bebeler bunu en iyi siz bilirsiniz totoşlar. Ermeni tohumu musunuz lan allahsızlar? Türk takımı olması yetmiyor mu desteklemeye?

El sikiyle gerdeğe girmeyi, ezeli rakibine tezahürat yapanlar tarafından söylenmesi ne acı amk.* Hemi de yanlışlıkla.*
http://www.youtube.com/watch?v=s4h9Os2LcDs

tanım; umutları ikinci yarıya bağladığımız maçtır.
yekta neden oynamıyor, melo bu kadar formsuzken? işimiz manchester a kaldı, seviyor musun ferguson??
gruptan çıkamayacak gibi görünüyor ancak fatihin aslanları ikinci yarı gümbür gümbür çıkacak maça. şaka lan şaka bir sikim olmaz bu takımdan.
ünal aysal'ın ferguson'u devre arasında arayacağı maçtır.

''bastırın fergie durumlar kötü''

not: galatasaraylıyım.
galatasaray' ın ayağında top tutamadığı maçtır.

takımda tek iyi oynayan adam semih kaya.

geri kalan adamların hepsi dökülüyor hele hele elmander ve melo berbatlar. fatih hoca umarım umut ve yekta' yı ikinci yarı oyuna alır.

ş. ligi gruplarından çıkarsak bu takıma yüzde yüz, kesin olarak, çok net bir şekilde sol bek ve stoper lazım.

dany ve riera ile bu sezon bitmez.

galatasaray bu defans kurgusuyla avrupa' yı bırakalım ligde şampiyonluğu bile kaybedebilir.
aztv den BISS şifresini girerek uydudan izlenebilecek maç. şu an evde yayıla yayıla izliyorum şahsen.

Türksat 3A , 42 Doğu uydusundan
Frekans : 10964 HORZANTAL(YATAY)
SYMBOL : 12800
FEC: 5/6
BISS Şifresi : 1234560065432100
ilk yarı itibariyle galatasaray'ın barcelona ile eşleşme hayallerinin gerçekleşmeyeceğini gösteren maç. olsun belki Borussia Mönchengladbach çıkar kuradan, fener yendi galatasaray da yenebilir eminim.
yıllardır futbolda aynı senaryodur bu skoru korumaya çıkarsan gol yersin yanlış adapte olunmuş maça ayrıca galatasarayın direnci çok düşük.
Ikinci yarıda braga dan gol ve goller beklediğimiz maç.
zamanında bursadan gol haberi bekleyenlerin ikinci yarıda da bragadan gol beklediği maçtır.
amrabat ve aydın'ın oyuna gireceği maç.
galatasaray'lıların kendilerini fenerli olarak göstererek fenerbahçe taraftarına karşı nefret uyandırmaya çalıştığı maç. uyanık olunuz.
maç sonrasında stadda çalınacak marştır.

--spoiler--
marşları çok güzellan

tabiki bir saldır cimbom okey lestgo değildir.
--spoiler--

http://www.youtube.com/watch?v=blWddUel-TM
cluj'un golüyle yıkıldığımız maç.
cluj un manchester karşısında 1 0 öne geçmesinin ardından sonucunu iyice merak etmeye başladığım maç.
(bkz: burak yılmaz).
buraaaakkkkk.
burak yılmaz'ın yine soktuğu maç! 1-1 oldu haydi aslanım güldür yüzümüzü!
burak yılmaz ın taktığı maç.
burak yılmaz kapıcıyı geçti ve hesabı eşitledi.
amrabat, burak! cimbom sesleri braga'da.
arkadaş burak yılmaz iyi oyuncu mu ben mi futboldan anlamıyorum çözemedim, dedirten maçtır.
birazdan umut bulut'un oyuna dahil olacağı maç.