bugün

tanım: ucuz ama kullanışlı telefondur.
(bkz: general mobile discovery).
en iyisi budur.
Ikinci el note 2.
tanım : f/p telefonu.

- asus zenfon5.
samsung galaxy grand neo plus.
Gm discovery en iyisidir ben sıfır aldim şarji 4 saat internette takilmama ragmen %63 e anca dusuyor yanimdaki arkadastada ayni telefon var fakat o kitkat kurdu o kadar uzun gitmiyor birde imalat safhasinda her telefon birbirini tutmamiş birisi çok iyi olurken biri kotu çikabiliyor 2. El al dikkatli seç.
Samsung s2
lg g2 2.el temiz bulursan iyidir.
avea in touch.
(bkz: Sony Xperia M)
indirimde olursa general mobile discovery, olmadı zenfone 5.

iyi forumlar beyler.
(bkz: iyi forumlar)
(bkz: uludağ forum)
samsung s300-500.
(bkz: lg nexus 4).
628 kdv dahil fiyatıyla asus zenfone 5 gayet iyi bir seçenektir. mesai arkadaşım kullanıyor, ben de inceledim. fiyat/özellik/kalite bakımından yeterlidir. asus olması yetiyor zaten.

http://www.gold.com.tr/as...AXUz7lFHef5dVxBoC313w_wcB
samsung galaxy dual core 2 dir.
Gm iyidir. Şiddetle tavsiye edilir.
Benim tel beş yüz gayet güzel galaxy trend plus öneririm beyazı olsun güzel durur.
android fanboylara kanmayın. wpde kasma sıkıntısı yok uygulama sıkıntısı yok.

ha ben ergenim oyun oynucam diyorsanız android tabi.
s.ktin formatı eyledin viran.
önce iyi forumlar arkadaşlar.
açıkçası snajper bende kırgınım nokia ne ya. bana kalırsa adabayor34 dediği gibi samsung s2 ya da lg konusunda hem fikir olabilirim. ama yinede bengeldimbahargeldi arkadaş umarım bilgi katmışızdır.

(bkz: forum uludagsozluk com)
(bkz: format sikmek)
----------------------------------------------

FX-6300 3.5@4.4GHz
GA-970AUD2
4GB CORSAiR XMS3 1600MHz+2GB KiNGSTON HYPERX
SAPPHiRE HD6850 1GB + AKASA FREEDOM FORCE
2X500GB SEAGATE
CORSAiR GS700 700W PSU
TiTAN AMANDA
FEEL X BLADE
General Mobile Discovery olabilir aslında ama o paraya sıfır bir ZOPO ZP700 Akıllı Telefon alabilirsin dayanıklı ve işini görebilecek bir telefondur.
ille de samsung olsun diyorsan samsung galaxy trend, 448 tl. istediklerine yeter artar. o paraya telefon mu olur diyen sonradan görmelere kanma, bir telefona bu para fazla bile.
yoktur.

olm adam tam troll ya, whatsapp olsun demiş ya. siz de telefon öneriyosunuz amk. ahahha.
0 en iyi alcağın bir makine senin için samsung olur samsungtan şaşma piyasası yüksek bi telefon s3mini neo ve ya birazcık daha çıkarsan s4mini tavsiye .
general mobile discovery.
galaxy s3 mini.