bugün

Ağlıyordu hocamız. Hayretler içinde ağlıyordu. Yapmayın diyordu, yapmayın kızlar. Bira hamallıktır diyordu. Bari arada iki şat tekila atın diye yakarıyordu *

https://twitter.com/suyor...tatus/1319542020583641088
Ufacık erkek çocukların bazı Kur'an kurslarında yurtlarda vakıflarda cemaat tarikat yuvalarında tecavüz taciz edilmesine de bir çift laf edin.
Buna hayret edin, tepki koyun.
Din bu değil, bu insanların dini islam değil deyin.

Dikkat ediniz...
Ufacık kız erkek çocuklara tecavüz eden insanlar " içki içtim, sarhoştum. Ne yaptığımı hatırlamıyorum" diyenler değil.

Gündüz kuşağında çocuğun babası kim bilmeyen, aldatan eşler, yıkılan yuvalar, insanlığa dine ahlâk vb kurallara uymayan rezaletlere imza atanlar bira içtim Netflix izledim ondan oldu da demiyor.
Rüşvet cinayet tecavüz taciz hukuksuzluk vb insanlık suçları artık normal olmuş.
Sıradan bir vaka haline gelmiş.
Buna neden olan insanlara bakınca onların yanında ben ateist dinsiz imansız gâvur (!) bu ülkenin dini ve milli kimliğinden değilmişim gibi duruyorum.

Çocuğun babası kocası çıkmadığı için Allah'a şükür eden kişiler, çocuğunun dna testlerini öğrenip başka başka adamlardan evlat sahibi olanlar bira yüzünden mi insanlığını kaybetmiş?

Bunca rezaletlerin yaşandığı, insanlık suçlarının işlendiği, toplum olarak ahlâk, değer yargısı, insanlık, aile vb açısından yaşanan çöküş için hayret etmeyen şaşırmayan buna tepki koymayan insanları gördükçe...
En az ikişer tane içmiyorlarsa yazık gençliğe.
onlar bira içmiyorlar, vergi veriyorlar...
ayıp hocam, siz de alsaydınız bi bira katılsaydınız aralarına.
ben daha başlığı okurken bırakın hayret etmeyi, dehşet içine düştüm.
Garibanlar napsin bira içiyorlar,o kadar zengin adamsın çıkar para ver Raki alsınlar.
Ayıp insan beni çağırır hoca haklı.
Kuran öğretiyoruz ayağına çocukları badelesinler, hayret ve iki çift laf etme ama seni hiç ilgilendirmeyen mevzulara burnunu sok. Aferin..