bugün

2.kez kalmayı planladıgım sınavdır, bugün çalışırız yarın çalışırız, finalde hallederiz derken sınıf tekrarı yapılır.
an itibari ile sınav merkezi hala belli olmayan ve internetten sorguladığında * Sınav giriş bilgileri yayınlanmadı veya bulunamadı veya öğrenci sınava girmeyecek. yazısı ile karşılaşıp, strese girilen gelse de o gün bitse şu stres dedirten sınav.
alttan tek ders kalmış olup ta bi üst sınıfa o siktiri boktan ders yüzünden geçememe telaşesiyle 5 gün kabızlık çektiren sınav.*
işletme okuyanlarin işinin allah'a kaldiği sinav. o değil de hiç çalişmadik lan. test mi klasik mi acaba ? hiç alakam yok. biri beni aydınlatsın.
günde 1 saat çalışmayla, test sorularına biraz göz gezdirmeyle üstesinden gelinebilecek sınav. *
daha önce sadece adını duyduğum bir mahallenin bir okulunda gireceğim sınav. sorulardan çok okulu nasıl bulacağımı merak ediyorum.
bir türlü uykumun gelmemesi sebeiyle, nasıl olsa tecili aldım girmesemmi acaba diye düşünmeye başladığım sınavlar dizisi.
neden kayıt yaptırdım ki diye kara kara düşündüren sınavdır.
(bkz: sınava çalışmadan girenlerin söylemleri)
sınava girdikten sonra 3 gün sonra e öğrenme portalında soru ve cevapları açıklanacak aöf sınavıdır .
sakarya universitesinde okuyan ogrenciler icin gercekten cok zor gececek sinav. cunku pazartesi gunu, muhendislik bolumu ogrencileri icin vize baslangic tarihidir.*
sınava girecek olan öğrencilerin sınav gerginliği ile psikolojilerinin bozulacağı gündür sınav günü.
yıl sonunda ders geçmeye fazlasıyla katkısı olan sınavdır. alınacak notların %30'u alındığından aslında önem verilmeyen ve hata edilen sınavdır. kitabın sadece yarısından sorumlu tutulursunuz ve iyi bir not aldığınız taktirde finalden zorlanmadan geçersiniz.
(bkz: alternatif açıköğretim fakültesi sınavı soruları)
maliyet muhaseesi tersinde ters köşeye yatırmış sınavdır.
(bkz: sıra sende 5 nisan)
her sene nasıl oluyor da kendi vize dönemimden sadece 1 gün önceye koyabilmelerine şaşırdığım sınavlardır.bu sene daha da darlamıştır.üstüne üstük bir de istanbulda cumartesi sabahı bile trafik yaratabilmeyi başarmıştır. tebriklerdir .
1. sınıfı 3.kez okuyacağıma işaret eden sınavlar.
sol frame de görünce yusuf yusuf çektigim sınav . (bkz: lan yapmayın öyle şakalar) * *
sonuclarının acıklandıgı sınav fakat aöf nın sıtesıne bakılamıyor kılıtlenmıs heralde.

edüüüüüüt: la olm dershaneye gıdenler hep cakmıs ben kıtap yuzu bıle acmadım hadı hayırlısı tas catlasa ıkı dersten kalmısımdır.
Akademisyenlerin oturum başkanı olarak oturum başına 60tl karşılığı çalıştığı, öğretmen ve memurların gözetmen olarak oturum başı 50tl kazandıkları sınav.
evet sonuclardan sonra herkesın dedıgı gıbı zor sınav oldugu anlasıldı. kalmısım lan butun derslerden yazık bana yazık o kadar da calısmamıstım be.

GENEL MUHASEBe 27
1002 - GENEL iŞLETME 25
1003 - DAVRANIŞ BiLiMLERiNE GiRiŞ 33
1005 - iKTiSADA GiRiŞ 36
1007 - GENEL MATEMATiK 27
1099 - TEMEL BiLGi TEKNOLOJiLERi 43
1410 - HUKUKA GiRiŞ 30

edüüüüüt: masallah düşman götüne sonuclara bak lan hosuma mı gitti hosuma mı gıttı hosuma mı gitti ne