bugün

çok sempatik altıncı nesil yazardır. sevilesidir.
elm sokagı minik kusu nun kedisidir. * * * * * *
(bkz: cal)lı herhalde. *
odtülü bir deli daha. saygılarımı sunuyorum efenim kendilerine.*
uzun süre sonra dönmüş yazardır.*bugünkü futbol maratonu hakkındaki düşünceleri merak edilmektedir.
yazı ile: dört bin dört yüz on dört.
iki gün gecikmeli de olsa doğum günü kutlu olsun yazarı. nice mutlu yıllara efenim. iyiki doğmuş.
zirveme beddualar savuran kendini bilmez. akıllı olsun akıllı.
(#8940300) nolu entrysi ile bana inönü'yü hatırlatmış yazar. inönü 1950'de seçimleri kaybettiğinde nankörler, nankör bu millet diye çankaya köşkünün balkonundan bağırmıştı. onlar gibi düşünmüyor, onlar gibi değilsen her şeyi söyler bu tipler. demokrasiye inanmazlar. tersine inanırlar. şimdi bir bulmacam var. demokratın tersi nedir? bu arada aklıma geldi ekleyeyim. türkiye cumhuriyetinin başbakanına karaktersiz demek hakarete girer. küfredecektim ya neyse. (#8939754)
kafası bir hayli karışık yazar. tabi çocukluğuna inmek lazım. mesela kemalizm ile komünizmi kaldıran bir mideye sahip. ateist nurcu gibi bişey. en iyi ihtimalle köy enstitüsü mezunuvari* bir cahil. büyük ihtimal ikinci bir dil bilmemekte ve anadiliyle de sorunları var. hayatımda ilk kez benim ırkçı olduğum sonucuna varan müstesna kişi. tespit ve tanımlamalardan anlaşıldığı kadarıyla afazi olduğu kanısına vardığım iyi insan.