bugün

boşu boşuna 35 yaşına kadar evde kalmamış kızdır.
seçicidir. geçirgen değildir, endoplazmik retukulum değildir. allah'ın kuludur. *
neredeyse 40 yaşında evlenip, kocasına trip atan insanları da gördükten sonra normal karşıladığım kızdır. tabi normal değil yani hayatta çekilmez. ama çeken psikopat-mazoşistleri de gördüm.
35 ine kadar trip atacak kimseyi bulamamış kızdır.
yaşının farkında olmayan yada trip atacağı kişi yada kişileri hayatına sokmamış kızdır.hakkıdır onca yılın acısını çıkaracaktır.
yaş kaç olursa olsun tribin her türlüsünün kötü olduğunu ve erkekler tarafından sevilmediğini anlamayan kızdır. tribin her türlüsüne karşıyız. ben sizin iyiliğiniz için söylüyorum.
35 yaşında kız mı olur teyzedir o abladır o ama kız değildir.*
35 yaşına kadar trip atmış, trip master'dir. ayrıca, yüksek triple yüksek egosunu tatmin ettiğinden 35 yaşında bile trip atmaya devam eden kişidir. *
yaşla ilgisi yok bu lanet davranışın. insanın tutumu belirliyor. kendiyle, çevresiyle ne kadar barışıksa, ne kadar az şımarıksa insan, o kadar uzak bu davranıştan. *
35 yaşına.....kız...
(bkz: holy crap)
Evde kalmış kız daha ne olsun.
uzatmalı ergenlik yaşayan kızdır.

ismi de muhtemelen tripnaz olabilir.
beyaz atlı prensini beklerken sürekli prensin atlarıyla karşılaşan ve bu arada da bolca at tepiği yediği için mal'a bağlayan ergen üstü kızdır. saf mıdır? fazlasıyla. temiz midir? kesinlikle. evlenilir mi peki? asla. yılların acısını sizden çıkarır.
(bkz: kız kurusu)
(bkz: )huylu huyundan vazgeçmez sözünün vücut bulmuş halidir.
şuursuzdur.
35 lik bakire hürrem hoca

(bkz: perran kutman)
Evde kalmiş bir kuz kurusu olabilitesi gayet yuksek olan kızdır.
Yaş değişince cinsiyetler değişmediği için şaşılmaması gerekendir.
Kadındır ilgi ister 35 yaşındaki kadına da bir zahmet trip attırma kardeşim.
Bir 35 yaşına gelmiş kadından bile trip yemeyi başarabilmek değildir.
dönmüşsün paçanga böreğinin dağılmış tarafına, hala neyin tribi be ablacım.
Yolu yarıladı diye trip de mi atmasın kızıdır.

Size ne?
7sinde de 70inde de aynıdır bu tür.
sadece sizi yormak için yaratılmışlardır.

yorarlar.
güncel Önemli Başlıklar