bugün

entry'ler (240)

hadisi inkar kuran ı inkardır

hadisinde kuranında onları kutsal sayanında aklına kibrit suyu ulan.

olum hadis madis kuran muran, sübyancı muhammed falan

vs az aklını çalıştır göreceksin büyük resmi...

erken boşalmayı engelleme yolu

deneyim ve tecrübe sorunu engellemekten ziyade erken boşalma sorununu baştan yaratmıcak sebeplerden.
eğer yinede sorun varsa ve/veya tecrübesizlikten yani fazla görmemişlikten sonra oluşan bir sorunsa ilk başta insanın kendi psikolji ve iradesiyle atlatabileceği olmazsa en son olarak tıbbi ve ilmi yardım alabileceğimiz bir konu.

biz yardımcı olamayız.

bakire olmayan biriyle evlenme hatasına düşmek

küfürsüz ve sakin bir şekilde nasıl yazayım diye düşünerek başlıyorum.

bir erkek eğer bakirse ( yani gerçekten lafta sözde değil ki bence en salak erkek en uyuz misgin karşı cinse yaklaşamayan erkek bile en az bir kere kerhaneye gitmiştir ) kendisi gibi birini yani bir bakireyi isteyebilir ve hakkıdır çünkü kendisi gibi birini istemektedir bunda sorun yok en doğal hakkı.

şimdi gelelim bu sünni muhafazakar arap medeniyetini ilke edinmiş kolpacı, yobaz, sığ heriflere, kardeşim sen en fazla bir kaç dakikada falan boşalırsında sonuçta iyi kötü ilişkiye girmişsindir. ne için zevk için insanlığın en büyük gereği, zevki ve ihtiyacı. sen bunu yapabilirsin yapmasanda sağda solda arkadaşlarına şuna çaktım buna çaktım muhabbeti yapabilirsin yani bulsan domalmış bir popo usain bolt tan bile daha hızlı koşar ve bir dakka içindede boşalırsın. ee peki dişi kısmı yani kadınlar insan değil mi? veya onlar insan erkekler daha üstün insan mı? kardeş sen evlenmeden her şeyi yap yada fırsat bulduğunda yapabilecek potansiyelde bir erkek ol evlenirkende taptaze namuslu eli ele değmemiş kız iste evlen tamam hadi bunuda geçtim buda evleneceğin dişiyi bağlar,

ulan zihniyetine mezhebine soktumun çocuğu başkasının tercihini yada kabul etmişliğini niye yargılar yanlış bulur sözde kendi çizdiğin ahlak kurallarıyla aşağılamaya çalışır hata yanlış suç günah gibi triplere girer ve kendi mezhebinin ve kendi tanrının reklamını yapmaya çalışırsın sebebin ne bağnaz herif.

neyse siz karılarınızı ve bacılarınızı bakire zannedin ibneler gerçek bakireler elbette vardır sonuna dek saygılıyız tabi ama anal seks yapmış veya kumaş diktirirmiş gibi zarını diktiren insanlarla evlisinizdir veya evleneceksinizdir belki ilerde yaşayalım görelim bakalım.

(bkz: ay hadi inşallah)

kaybettiğinin anlaşıldığı anlar

anlayamam çünkü beyin fonksiyonlarım durmuş olacak.

hristiyanların müslümanlara oranla daha iyi olması

(bkz: aynı bokun laciverti)

40 numara kadın ayağı

ayağı büyük olanın vajinası dar olurmuş.

sevgilisinden hamile kalan evli kadın

alt kattaki komşum x hanım olabilir. iki kızı var üçüncü oğlan oldu daha yeni.

çocuktan emin değilim ama kadının kocasını boynuzladığından eminim yani biliyorum. arkadaşım beni apar topar fazla yakınlarda olmayan bi mekana olayı farklı bir şekilde acil bi durum diye çağırıp " oğlum bu sizin alt kattaki hatun değil mi lan " diye mekana sokup tanınmamak için bin takla attığım sırada türbansız bir şekilde çok rahat tanıdım haliyle yanındaki adamla her hallerinden belliydi birlikte oldukları. çocuk kimden bilmiyorum ama en az yüzde 50 mantık olarak.

tabikide olaydan banane sanane kime ne. ne kimsenin ahlakı karekteri nede yanlışı kimseyi ilgilendirmez. zaten bu olaylarda kim aldatılırsa ona üzüldüğüm kadar suçda bulurum. bazı kaşar kadınlar tanıdım sevsin yeter ki sende ona yet kralına bakmaz. burda ki konu bir erkeğin aldatılmaktan ziyade çok daha kötü olan bu gibi durumlar. ve bu gerçeği bilmeden karım dediğin kadının sana bunu yapabilmesi ve bir ömür boyu gerçeği bilemeyecek olmaları. tuhaf kötü ama gerçek.

ekşi sözlük çaylak onay sırası

demin baktım 3827. sıradaydım. ay hadi inşallah

yazarların boşalma süreleri

tam birleşme anından ( sevişme, ön sevişme hariç ) boşalana kadarki süre 6-7 dk arası daha fazla tutamıyorum.

vatanını sevmemek

devletle vatanı ayırırsak ( ki öyle olması gerekir devlet eşittir legal/resmi mafyadır )
agnostik bir insan yani halkın yüzde bilmem kaçının inançlarını ve değerlerine inanmayan hatta saygı bile duymayan bir insan olarak yinede içinde bulunamadığım duygu ve düşünce durumu.

celal şengör

bir bilim insanın ateist olması zaten yadırganacak yada kızılacak bir şey değil. hangi dinci götünü yırtarsa yırtsın dünya ve insanlık din ve din adamlarının değil bilim ve bilim adamlarının sayesinde ilerliyor ve gelişiyor.

sıkıntı bilim insanıyım diyen birinin darbeleri işkenceleri normal görüp övmesidir. işte bunlarda sekülerizmin cahilleri ve rantçılarıdır.

erken boşalan erkeğin aldatılması

buna mukabil iyi seks yapan erkek aldatılmaza getiriyorsa başlıkçı arkadaş genel olarak iki mantığada katılıyorum. tabiki her tatminsiz kadın aldatmıyor ama bir bahaneden ziyade sebeptir kadın boynuzlar yada boynuzlamaz yada boşar o kadının karekterine kalmış ama sen sebep yaratıyorsun net.

alkol uyku ikilisi

içinde maya olmayan vodka daha tercih edilesidir, akşamdan kalma vakasına düşmemek için.

donunu annesine aldıran erkekler

gayet sosyal olanlarıda vardır. galiba bir tek bizim coğrafyamızdadır belirli yaşa gelmiş bağzı erkeklerin donlarını annelerine aldırdıkları gerçeği.

atatürk son osmanlıdır

son osmanlıdan kasıt ne? cumhuriyet rejiminin kurulduğu resmi ana en yakın doğan insan mı yoksa son padişah mı? ikiside atatürk değil maalesef.

atatürk osmanlı topraklarında doğmuş, osmanlı devleti döneminde subaylık mesleğini seçmiş, en hızlı en başarılı bir subay olmuş sonrada siyasi, genel anlamda idari dehalığıyla, bitmiş tükenmiş bir devleti, hem mali hem siyasi anlamda çökmüş bir monarşi ve saltanatı yepyeni bir cumhuriyet devletine dönüştürmüş bir lider ve kurucudur. ( tabiki bu cümleler az )

not: ( vatanperver60 lılara gelsin )

amınıza koyim sizin osmanınızada, osmanlınızada. sevmiyorum, kabul etmiyorum kardeşim vicdani red veriyorum sizin sikik beyinli haremi meşhur, sikişi bol, kardeş katli vacip, lağım dini olan islamı ve sünniliği merkez almış monarşi devletinize. bi siktirin gidin la bi bitmediniz gitti. yıkıldı gelmicek bir daha osmanlı. hala osmanlı hayranı budala yobaz kafalarsınız. adam gibi şeylere hayal kurun amına koyim hadi uyuyun rüyanızda görürsünüz artık osmanlıyı.

bir ölü diriltme hakkı verilse diriltilecek kişi

ve insan tanrıyı yarattı.

bu kadar ekşici varsa türkiye neden gelişmiyor

78 milyonluk değil sanki 78 binlik bir nüfusa sahip olduğumuzu sanan ergen zırvası troll başlığı.

2 kasım 2015

+ iyi koalisyonlar.

- saolun sizede.

sevişmek istenen ünlüler

eva mendes, brandi love, hülya avşar.

zamani geri alma sansin olsa neyi degist

her şeyi degist...