bugün

askerlik yerime bakabilmek için gece 2 ye kadar siteye girmeye çalıştım, denedim denedim ama yoğunluktan bir türlü girmedi. yattım uyudum, sabah o merakla 5 de felan uyanıp tekrar baktım. ulan bir de ne göreyim usta birliği diyarbakır yazıyor.

diyarbakır a gidiyorum diye o kadar canım sıkıldı ki anlatamam, o kadar moralim bozuldu anlatamam.

ama şimdi diyorum ki iyi ki gitmişim, iyi ki diyarbakır çıkmış. inanılmaz sevdim diyarbakır'ı. ortalık karışık olmasa yine gidip, öğle yemeği için dağkapıda ciğer yiyip, akşama kadar orada tanıştığım güzel dostları görüp, ofisin arkasındaki o tren yoluna bakan kanatçıda da akşam yemeği yiyip geri dönmek isterim. he bir de kahvelerinde 2-3 bardak kaçak çay içilir.

inşallah bir gün nasip olur.
durduk yere akıllara gelendir. hey gidi günler heyy.
Gecen yil bu saatlerde birliklerine teslim olmus adaylardir. Net.
askerliği unutmuşlardır.
son 2 çarşıları kalmıştır.
Boru yaptiklarimdir.
343 olarak geçen sene mayis 17 de çıktım. Terhis olalı 1 sene oluyor. Vay be.
şafakları atarsa 18'dir.
kısa dönem olanlarının şafakları 22'dir.

çok acayipmiş hakikaten asker olmak, hele poşet olmak çok çok acayipmiş, dönünce anlatacağım.
sıçtıkları bok nizamiyeden çıkmamıştır.
Bir alt torunumdur kendileri. Şuan neredeyse hepsi denetimde şınav mekik yaparken ben laila'dan reina'ya tünel kazıyorum. Çürüsün 349lar.
onlar tüfek omza yaparken birileri bacak omza yapıyor.
bugün itibariyle aralık soğuğunda bot bağlamışlardır. yanaşık düzen ve spor ile başlar eğitimleri, kar kış dinlemeden devam eder. şafak saymak içinse çok erkendir. sonra saymaya başlarlar.

(bkz: hayırlı teskereler)
abiminde jandarma komando olarak bu akşam gideceği gruptur. sağ salim dönmeleri dileğiyle. vatan sağolsun.
5.mekanize tekirdağa gidecek torunların soruları,ihtiyaç listesi vs cevaplandırılır.
Sınıf: Jandarma
ilk Katılışını Yapacağı Sınıf Okulu /KASTAMONU 5'iNCi J.EĞT.A.K.LIĞI/GÖLKÖY
Temel Eğitimini Müteakip Katılış Yapacağı Esas Birliği: J.K.LIĞI/ARDAHAN

Winter is coming.
sınıf mekanize piyade.

acemilik burdur.

usta edirne karaağaç.

dedelerden özellikle usta birliği ile ilgili bilgi beklemekteyim.
bilecik ve eskişehire jandarma olarak giden torunlar dedenize her türlü soru sorabilirsiniz. il jandarma genel bilgi de verilir. hayırlısıyla gidin gelin.
Sınıfı:Topçu ; Statüsü: Yedek Subay ; Branşı:ÇEKiLi OBÜS ATIŞ TK.K. Polatlı/Ankara
349 edremit/balıkesir. 19 mot. Piy. Tugay komutanlığı piyade er. Varsa edremit e çıkadm kaz dağlarının eteğinde beraber sigara tüttürürüz.
325 kral dönem. alemdağ / istanbul.
331'di ben gittiğimde. yaşlanıyor muyuz lan amınakoyayım?
acemi birliği:15'inci P. Eğt. Tug. K.lığı
AMASYA
usta birliği:Kars Sarıkamış.
(bkz: 5 inci jandarma eğitim tabur komutanlığı)

sırf 4 yazar bu dönem gidiyor. 345'te ben ve la paz'dık... hadi hayırlısı.
kütahya hava er eğitim tugay komutanlığı'na düşenler mesaj ışığımı yakabilir, gerekli bilgi itinayla verilir.