bugün

gelenlerden 8 i hiçbir çatışmaya girmemiş pkk li.
gelenlerden 4 ü çocuk 10 u kadın 12 si erkek toplam 24 vatandaş.
suça bulaşmamış ve 24 kişiden oluşan ailelerin gelişine yüklenmedik anlam ve sıfat kalmadı sanırım.
hadi 8 pkk liyi geçtik.
çünkü teroristler.*
evleri ve köyleri yakılan ailelere bu hazımsızlık neyin nesidir. evini yak, köyünü boşalt, mezrasına sokma sonra adamlar gitsin gelince de vay teroristlere bak, terorist olnuş ta gelmiş.
zihniyette zerre değişim gözlenememektedir ki durum daha da kötü bi hal almakta ve insanlar potansiyel suçlu görülmekte ve ne yazık ki durum halkın içine yayılmakla kalmadı üstelik akademik bir eğitim öğrenim sürdüren üniversite gençliğine dolayısıyla eğitimli ama içi yeterince dolmamış kitleye de yayılmakta.
imam ve cemaati misali; eğitimli insan böyle düşünürse mürekkep yalamamış insan ne düşünür ve akabinde ne yapar doğrusu düşünmek bile ürkütücü.
(bkz: aman çokta lazımdı)
(bkz: dostum vatandaş demişin ama bunalr terörist)
(bkz: çay da verin)
(bkz: şu taraftan gittiler)
(bkz: vatandaş derken)
vatandaş?

(#285075)

gelenler tanıma uyuyor mu acaba?
işine gelince dağ iti, işine gelince vatandaş. ben size bi şeydemem ki, bunlara bu yüzsüz suistimali veren izanın beyinlerini skim ben lan! yarın ilk seçimlerde en sırtlan suratlı bitlisi vekil de olur bunların. klozete kafamı sokup doya doya kusacam ben birazdan.
edit; bir de vatandaşlık ne demek bilmeyen başlık sahibine terörist yalamalığını kesip, vatandaşlığın tanımı ve gereklerini öğrenmesini tavsiye edeceğim. vergi mi vermiş, askerlik mi yapmış desem komik olur, ne yapmış vatandaş olmak için olum bunlar? bu topraklarda kunlamış diye vatandaş mı oldu dağa çıkp da yapmadığı kalamışken? tövbe edip türk adaletine sığınmış de anlayım, umreden dönen adam muamelesi yapıyorsunuz ya ecdadınıza selam yollatacaksınız insanı.
istanbul şehrine gönderme içeren olay. saldırı olabilir.
pkk yeni dönem bütçe ödenek ayarlamasıdır. ayrıca birine vatandaş demek için, aynı yere vatan demek ve aynı şeyleri hissetmek gerekir sanırım.