bugün

beşiktaş'ın puan kaybederek havlu atacağı maç.
3-0 alır bjk.
Vagner love denen çöpün gol atabileceği tek maç. Evet.
alanyaspor'un durumu pek parlak değil o yüzden katı defans yapacaklardır. ayrıca ortasahası güçlü bir ekip, ayrıca junior fernandes gibi çok hızlı ve bitirici bir kanadı var.

beşiktaş ilk yarım saatte skor olarak maçı sürklase etmezse maç sıkıntıya girer. bu sene hep yaşadığımız bir şey. artık yaşamayalım.
BERABERE bitecek maç.
Beşiktaş erken gol yiyip, ilerleyen dakikalarda bir de kırmızı görecek.
Son dakikalarda ise beraberliği yakalayacak.

Berabere biterine 100 lira ateşledim, bekliyorum.
aylar sonra gökhan töre'nin ilk 18'de olduğu maç.

ayrıca alanyaspor'ın hocası mesut bakkal koyu fenerbahçelidir, ekstra motivasyonla takımını sahaya çıkaracak. uyanık olalım.
3 farklı kazanacağımız maç.

negredo goller bulacaktır.
Negredo gol atıp havada kılıçla z çizse zorro gibi.
Talisca R1'le gol attı resmen.
Beşiktaş, Tamer Tuna ya güvenip, tüm kartları temizliyor.
Şampiyonluk yolunda kritik haftalar gelmişken her maçın ne kadar zor geçeceğini gösteren bir karşılaşma oldu. maçın ilk yarısını beşiktaş 1-0 önde kapatırken, ikinci yarı alanya spor zaman zaman etkili ataklarla beşiktaş kalesini yokladı, beraberliği yakalayacak pozisyonlar buldu ancak skoru değiştiremedi.
hakemin beşiktaş'ı yine alakasız kartlarla dizginlemeye çalıştığı maç. en az dört beş tane saçma sapan faul verdi eyyamcı hakem.

hatta bir pozisyonda alanyasporlu gassama, babel'e tekme atarken yere düştü, gassama'ya sarı kart vereceğine alanyaspor lehine faul verdi hakem görünümlü barış şimşek.

soktuk geçtik ama alanyaspor'a değil.
bu saatten sonra oyun beni alakadar etmiyor 3 puana bakarım. fakat maçta hakem tam da kart sınırındaki oyuncularımıza kart göstermesi büyük eyyam içeriyor. talisca da şapkadan tavşan çıkarttı ama oyunda yoktu genel olarak. oğuzhan ve atiba maçın yıldızıydı.
şenol güneş ilk kez 4-3-3 sistemiyle çıktı.

defans aynı fakat orta saha ve hücum dizilimi şu şekilde:

tolgay------atiba-------oğuzhan

talisca------negredo-----babel

şenol güneş, talisca'yı sağ açığa almış demiş ki sola çek vur, babel'e de demiş ki sağa çek vur. ikisi de yaptı, ikişer kez denediler ve bir tanesi gol oldu. ayrıca oğuzhan bir çok kez ortadan delmeye çalıştı, çok iyi paslar verdi ama göbekten hücumda biraz körelmişiz maalesef, takım oğuzhan'ın paslarına ayak uyduramadı.

tabi barış şimşek'in saçma sapan ve yanlı kartları da bizi bariz frenledi. negredo'yu da biraz çekingen gördüm yüzündeki kırıktan dolayı.

anadolu takımlarına karşı 4-3-3 iyi ama talisca 55 dk'dan sonra yok, zaten defansif olarak hiç yok, 55'ten sonra hiç olmuyor, hücumda da yok. o yüzden 4-3-3 geçici olabilir ya da q7 dönünce daha iyi de olabilir, göreceğiz.
Beşiktaş’ın ne kadar kötü olduğunu gösteren maç. Barış şimşek kötü diyen Beşiktaşlı doğru diyor iyi olsaydı atibayı atardı. Evet.
Bir Beşiktaşlı olarak yazıyorum: şampiyonluğa olan inancımı yitirdiğim maçtır.
15 gündür takımın aklında bu maç olması gerektiği halde maç boyu pozisyon bulamadık. rakip tesadüfen 1 gol bulsaydı bir daha maçı çevirecek halimiz yoktu. artık jermain lens'in bilerek oynamadığına kanaat getiriyorum.
bildiğim tek şey şu ki bir şeyler yanlışdare ediliyor.