bugün

31 Sivas'lı erkek kadar cesur değildir.
31 Sivas'lı erkek kadar cesur değildir.
ikinci filmini izliyorum an itibariyle.
Sinirlenip buraya kadar gelmiş olabilirler.
300 ıspartalı aut, 30 sivaslı in.
300 ıspartalı gunde toplam 500 adet ıspanak ve parasa yıyor.her ıspartalı kisi başi 1 adet ıspanak ve prasa yediğine göre 500 adet sebzenın kacı ıspanak kacı prasadır ?
300 spartalı diye okudum az kalsın film yorumu yapacaktım.
300 dönüm gül ekmişler.
300 ıspartalı gunde toplam 500 adet ıspanak ve parasa yıyor.her ıspartalı kisi başi 1 adet ıspanak ve prasa yediğine göre 500 adet sebzenın kacı ıspanak kacı prasadır ?
dünyayı eline geçeren anadolunun bağırından kopmuş ıspartalı 300 kişi.
300 spartalı ile karıştırılmaması gereken, süleyman demirel ve akrabalarından oluşan kahramanlardır(!)

300 ıspartalı, 70 milyonluk ülkeyi perişan etmiştir..
300 spartalı ise yüzbinlik pers ordusunu perişan etmiştir..
300 spartalının en büyük düşmanıdır.gül suyuyla yıkandıkları için savaş meydanlarının güzel kokmasını sağlamışlardır.
300 spartalı filminin turkish versiyonudur. filmin galasında ısparta halılar serilip, katılımcılara gül dağıtılmalıdır.
şapkalı babaya hesap soracak " sen bize ne ettin " diyecek kızgın 300 ıspartalıdır.
acımasız perslere karşı gül dikenleri ile savaşırlar. *
parodisi için bunu izleyin:

(bkz: meet the spartans)
bir tanesi* memleketin içine ettiyse 300 tanesi ne yapar kim bilir.
300 spartalinin yuzbin kisilik orduyu yerle bir etmesi, bir ispartalinin 70 milyonu yerle bir etmesinin yaninda solda sifir kalir.
siyasal simgelere önemli bir örnek. irana saldırı hazırlığında olan abd nin psikolojik taban yaratma isteği. tarihin yanlı gösterilmesi. bütün iranlıların canavar olarak gösterilmesi ve iranlıların sadece siyah kıyafetler içinde gösterilmesi. hepsini bulabiliceğiniz bir film.
(bkz: güzel zamanlama)
-şindiee , burada şunu suölemek lazımdır...
-300 ıspartalı yohktur.
-binaenaleyh , 1 adet ısppartalı vardırrş. bu tür konular abesle iştigaldir...
hepimiz ıspartalıyız !
kıllıaliyadatör gibi dublaj efsanesi olabilecek film!
(bkz: ısparta prag)
ısparta'nın bağrından kopmuş ve dünyayı ele geçirmeye çalışan topluluk.

(bkz: 300 spartalı)